Високий Вал

Последнее обновление 21:25 воскресенье, 16 июня

Укр Рус

Виталий ГОЛЕЦ

Депутат Чернігівської міської ради, кандидат історичних наук, доцент ЧДПУ

09.06.2008 19:57 Виталий ГОЛЕЦ

Журналісти - напишіть міську програму розвитку ЗМІ. Для себе!

6 червня, на День журналістів я закликав журналістів розробити програму розвитку ЗМІ в м. Чернігові. З такою ініціативою я виступив під час „Журналістського коктейлю”, який я організував 6 червня в Чернігівському медіа-центрі „КОЛО”.

Ринок преси в Чернігові розвивається дуже бурхливо. З’являються нові видання, вдосконалюються старі… Тому, на мою думку на міському рівні потрібно розробити та затвердити комплексну програму розвитку преси. Ще в 2006 році звертався до двох депутатів, які є видавцями або власниками ЗМІ з проханням надати відповідні пропозиції, але так нічого і не отримав.

Може це й краще – сьогодні я пропоную вам, журналістам, давати свої пропозиції та бачення цієї програми. Потім ми створимо робочу групу, куди ввійдуть редактори, видавці та депутати і створимо відповідну програму.

Як секретар міської ради, беру на себе зобов’язання, що ця програма буде винесена на розгляд депутатів Чернігівської міської ради.

На думку мою думку, ця програма має включати сприяння влади в вдосконаленні мереж розповсюдження місцевої преси, сприяння роботі журналістів, покращення доступу до інформації тощо.

Я не фахівець в цьому, тому і звертаюся до вас, адже краще журналістів цю програму ніхто не напише. Пропозиції залишайте в коментарях або звертайтеся до мене безпосередньо.

Комментарии (3)

Zhmur | 2008-07-23 09:22

Ну да, программа развития свободы слова до 2020 года, развивать не более чем на 10% в год но не менне чем на 5%, так чтоли? Бред!

Ответить | С цитатой

Prived | 2008-06-30 12:55

¡¡¡sʇǝloƃ pǝʌıɹd

Ответить | С цитатой

Олександр | 2008-06-10 01:03

¿Цікаво?

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: