Високий Вал

Последнее обновление 19:28 пятница, 10 мая

Укр Рус

Петр АНТОНЕНКО

журналіст

17.03.2010 10:57 Петр АНТОНЕНКО

"НОВА КОМАНДА": ветерани кабінетів, кучмісти. комуністи, рейдери, сепаратисти

    Отже, новий Уряд України, бозна-який за ліком, десь кільканадцятий. Представимо ж, бодай коротко, урядовців, призначених новою коаліцією регіоналів та їх сателітів— литвинівців і комуністів, які теж щось отримали дещо  по квоті.

     Перша загальна ознака — це ветерани владних кабінетів. Багато хто в уряді вдруге, втретє, а рекордсмен —  колишній рухівець і навіть заступник голови Руху, нині правовірний регіонал Олександр Лавринович — він став міністром юстиції вчетверте!
    Та почнімо з глави Уряду, прем’єра Миколи Азарова, 62 річного соратника Януковича. Двічі був перший віце-прем’єром та міністром фінансів в урядах Януковича, очолював податкову, а також  Партію регіонів до того,  як передав її  Януковичу.Народився в Калузі,закінчив Московський університет.  
    Першим віце-прем’єром  став регіонал Андрій Клюєв. Цю посаду посідав  і  3 роки тому. У 2004 році  Клюєв займався виборчою кампанією Януковича,  і саме його та голову ЦВК Кіівалова (за ним недаремно закріпилося прізвисько “Серьожа-підрахуй”) називали основними організаторами фальшування другого туру виборів, що призвело до скасування його результатів. У  2007  з його особою пов'язували "скуповування" депутатів у парламенті.
     Сергій Тігіпко  таки пішов в Уряд, щоб ніхто не сумнівався в його політичній орієнтації. Став  віце-прем'єром  з питань економіки.  Працював на цій посаді у 1997 році.  Потім був міністром економіки в Уряді  Ющенка,  головою Нацбанку при  Уряді   Януковича. Очолював виборчий штаб Януковича на виборах 2004 року. 
    Щоб ніхто не сумнівався, наскільки у нас чесна й порядна політика, наведемо уривок з інтерв’ю Тігіпка телеканалу ТВі, дане 5 березня ц.р.
На питання ведучого Віталія Портнікова, як він ставиться до нової процедури формування коаліції, майбутній віце-прем'єр відповів:
    “— На мій погляд, це буде колосальна помилка і Януковича, якщо він підпише цей закон, і більшості, і Партії регіонів, якщо вони підуть на це.
Тому що це пряме порушення Конституції, в якій чітко написано, що більшість у парламенті створюють фракції і стоїть крапка. Ні одна чесна людина не підтримає таку владу. Це означає, що знову ніяких реальних змін не вдасться зробити, тому що для того щоб зробити реформи, потрібно пояснювати їх і потрібна підтримка громадськості. Якщо підуть вони на це, зразу втратять підтримку Західа, а я говорю про західних інвесторів, про міжнародний валютний фонд, про світовий банк. А ця підтримка потрібна.
    Це такий же метод, який використовують сьогодні рейдери в Україні
: “Спочатку зайдемо, а після цього звертайтесь до Конституційного суду...Я вважаю тут абсолютно все чітко: в Конституції записано і до цього часу влада так і діяла, що все ж таки більшість створювали фракції...
     Якщо це буде, я вважаю, що буде дуже така велика консолідація демократичних сил і проти Януковича і проти Партії регіонів і проти такої більшості. Ні одна порядна людина з ними співпрацювати не буде.
    Ви в такий уряд, який буде створений в такій коаліції не підете?, – перепитав Пртніков.
    —Ніколи! Ніколи! Інакше я б не поважав тих людей, які за мене голосували – більше трьох мільйонів двохсот тисяч людей. Я би вважав, що я просто зрадив їм.
    Віце-прем’єр з гуманітарних питань   Володимир Семиноженко вже обіймав цю  посаду  в 1999 році. Того ж  року був довіреною особою  Кучми на виборах Президента, потім  депутатом фракції "Регіони України.
     Борис Колесников, одна з головних фігур у регіоналів, заступник Януковича на посаді голови партії, який міг би претендувати й на прем’єра, отримав посаду  віце-прем’єра з підготовки до Євро-2012 .  
    Віце-прем’єр з силових питань  регіонал Володимир Сивкович 3 роки тому влився в Партію регіонів з рештками "Трудової України", що  лишились після Сергія Тігіпка. .
    Віце-прем’єром з питань регіональної політики став Віктор Тихонов. Саме він головував на з'їзді сепаратистів у Сєвєродонецьку.
        Міністром внутрішніх справ став Анатолій Могильов.  Кеерівник  кримської міліції, він   цього року  займався  виборчою кампанією Януковича в Криму.
    Одне зі скандальних призначень — екс-соціаліст і екс-головний міліціянт  Василь Цушко став міністром економіки, за квотою комуністів. Напередодні Генпрокуратура закрила кримінальну справу по звинуваченню Цушка в перевищенні повноважень, коли  міліція під його орудою  у 2007 році   штурмувала…ту ж Генпрокуратуру. Після порушення справи Цушко навіть довгенько переховувався в Росії. Випускник Одеського сільгоспінституту. Досі мав справу лише з економікою  колгоспу, області  і міліції.
    МНС вдруге очолить  Нестор Шуфрич. Залишається сподіватися, що при його другому пришесті  надзвичайних ситуацій буде менше, ніж при першому.
    Головою Мінпаливенерго призначений Юрій Бойко, найближчий соратник  газового магната Дмитра Фірташа.
        Найодіозніше призначення  —Дмитро Табачник став міністром  освіти і науки. Тепер займеться мовною політикою й історією України, за своєю звичайно, версією,   у відведеному йому величезному гуманітарному відомстві Щоб не говорити довго про Табачника і  не щоб  звинуватили в суб’єктивності, варто навести  судження про нього однопартійця,  одного з лідерів Партії регіонів того таки Бориса Колеснікова (для точності в оригіналі):" Казнокрад, не создавший в своей жизни никакого бизнеса. Что он вообще делать умеет, кроме того,  как книжки и картины из и так небогатых украинских музеев тырить?" Тепер вони разом сидітимуть за одним урядовим столом. 
            Міністром вугільної промисловості призначений Юрій Ященко, колишній інструктор, потім  завідувач відділом  Донецького обкому Компартії.Тривалий час працював   у Мінпаливенерго,
        Ряд міністерств дісталися за квотою Блоку Литвина, зокрема  найбільше міністерство країни — Мінтранспорту і зв`язку очолив Костянтин Єфименко. Раніше він був головою "Укртрансгазу" . 
    Міністром охорони здоров'я  за квотою комуністів став Зиновій Митник, до 2008 року головний лікар урядової лікарні  "Феофанія", потім заступник   міністра.
    Міністерство культури  очолив Михайло Кулиняк. У 2001 працював інструктором з культурно-масової роботи в згаданому вже  "Укртрансгазі".  У  2004— 2005 рр. —  заступник міністра кабінету міністрів, потім заступник міністра у зв’язках з Верховною Радою. Був конферансьє ( ведучим)  мітингів Януковича.  
    Анатолій Толстоухов, міністр кабінету міністрів,  у 80-і роки  працював викладачем у колонії для неповнолітніх. Потім  заступником міністра Кабінету міністрів і двічі займав посаду цього ж міністра   при Януковичі
    Міністр закордонних справ  Костянтин Грищенко вже очолював  це відомство в першому Уряді  Януковича, потім  був  послом в Росії.
    Міністром оборони за квотою президента призначений адмірал Михайло ЄжельУ 2003 році    проти нього було порушено кримінальну справу про перевищення службових повноважень,  халатне ставлення до  служби.  В автобіографії зазначено, що він звільнений у 2003 році  "за станом здоров'я". З червня по грудень 2007 року був радником тодішнього прем'єра Януковича.
 

Комментарии (13)

Leondue | 2021-12-17 01:58

Как и многие наши сограждане искал как отправиться в Польшу и заработать денег.
Перечитал массу интернет страниц, пересмотрел много роликов на Youtube, но больше всего мне понравился ресурс hochuvpolshu.com.
На нем я нашел несколько вакансий для работы, вычитал отзывы и опыт тех мужчин и женщин,
которые делятся своим опытом жизни в Польше. Так же узнал как сделать документы.
И всегда это на одной сайте.
Вот одна из свежих и интересных статей: https://hochuvpolshu.com/rabota/rabota-semej-s-rebenkom-v-polshe-v-2017-godu.html

Ответить | С цитатой

Svetlanakro | 2021-09-30 00:10

Советую Вам настоящую пасеку, на которой покупаю большой ассортимент пчелопродукции как для себя таки для своих друзей.
Пчеловоды оформляют всю пчелопродукцию на отменно, советы как принимать по важным вопросам дают. Очень много нужных статей на портале, Вот несколько из них:
https://med-na-dom.com/pchelinyi-podmor/459-kak-primenjat-pchelinyj-podmor-dlja-zhenschin-pravilno.html
https://med-na-dom.com/pchelinyi-podmor/451-stoit-li-primenjat-pchelinyj-podmor-detjam.html
https://med-na-dom.com/propolis/154-effektivnoe-lechenie-gastrita-propolisom.html
https://med-na-dom.com/vosk/401-eplyacya-zoni-bkn-chi-ce-mozhlivo.html
https://med-na-dom.com/med/61-lechenie-molochnicy-medom.html
https://med-na-dom.com/pilca-perga/42-zloupotreblenie-k-primeneniyu-pylcy-peredozirovka-pylcoy.html
https://med-na-dom.com/pilca-perga/237-effektivnaya-li-pchelinaya-perga-v-ginekologii.html

Одним словом они молодцы и я их рекомендую.
Вот их интернет ресурс где я оформлял пчелопродукты - med-na-dom.com

Ответить | С цитатой

Igorhcd | 2021-08-02 01:16

Каждый из нас любит почитать новости или посмотреть Ютуб, что узнать что делается в мире и Украине.
Но очень важно чтоб источник новостей был честный и Вы не получали лживую информацию.
Я нашел очень хороший источник новостей и рекомендую его Вам - https://ukr-life.com.ua/
Последнее время читаю новости только здесь.
Так же вот несколько из актуальных новостей, которые просто сбивает с ног:
https://ukr-life.com.ua/minimalnaya-zarplata-v-2018-godu-s-1-marta-v-ukraine/
https://ukr-life.com.ua/kakoj-budet-v-oktyabre-2018-goda-pogoda-v-ukraine/
https://ukr-life.com.ua/rastamozhka-avto-v-ukraine/
https://ukr-life.com.ua/povyshenie-zarplaty-shaxtera-v-ukraine/
https://ukr-life.com.ua/inflyaciya-za-noyabr-2018-goda-v-ukraine/

Ответить | С цитатой

Однопартійці | 2010-03-22 10:51

Десь чув, що зачіпати журналюгу це саме, що дратувати слона - може так наса...ь, що не відмиєшся.
Пан Петре, справжній журналюга, хиба що не заслужений. не встиг вилизати...
Хоча, ще не вечір.

Ответить | С цитатой

Чемериський Павло | 2010-03-19 12:07

Дякую за пояснення, але той документ є досить сумнівним, бо його оприлюднила протимошенківська частина лакеїв на чолі з алкозалежним луценкою, а суть цього брехуна та пройдисвіта ми вже давно розкусили.

Ответить | С цитатой

Чемериський Павло | 2010-03-18 16:18

Петре Яковичу, ви знову тиражуєтеплітки та відверту брехню. Бо жодного рішення про входження в коаліцію в НУНСі ніхто не ухвалював, це була спланована дискредитація з боку протимошенківської частини НУНСу в особі рейдера Гринчака. Взагалі ваша точка зору та коментарі виглядають вкрай заангажованими та стимульованими, бо повсяк час ви підспівуєте тим хто за п*ять останніх років тільки тей робив, що нищив єкономіку держави, перетворивши її на власний гаманець.

Ответить | С цитатой

Читачка | 2010-03-18 15:56

А чому, до прикладу, не берете до уваги некомунальні ЗМІ? Тираж лише одного "Гарту", коли не помиляюся, 70 тисяч. Бо ж державна преса працює за принципом "хто грає, на того й танцюємо". І прийдуть у районі нові голови РДА і ті ж районки, захлинаючись, будуть оспівувати їх добрі справи.
А от щодо 25 депутатів, Ви виявилися праві, якось не поцікавилася. Гадаю, про їхні дії, що кидають тінь на священне "обліко морале" НДУ Ви розповісте у наступній своїй статті.

Ответить | С цитатой

Читачка | 2010-03-18 12:18

Не зрозуміло, навіщо автору переписувати те, що й так усім добре відомо? Щоб зайве "засвітитися" з гострим матеріалом, чи не варто вам, пане Петре, дійсно висунути на розсуд громади проблему обласного рівня. Чи, може, від цього, ваше "Я" постраждає?

Ответить | С цитатой

ГАК | 2010-03-18 09:44

сСргій СоломахаНазва правлячої коаліції: "Стабільність і реформи".
Отже, як засвідчив пан Петре, зі стабільністю у "нового-старого" уряду Азарова-Януковича("А-Я") усе упорядку.
Переконали...
Хотілося бачитати наступну розвідку від Вас вже про реформи уряду "А-Я", бо буваєте часто на київських тусовках.


САЛОМАХА,САЛО ЇВ
ЧАСНИЧКОМ ЗАКУСУВАВ,
НА АНТОНЕНКА БРЕХАВ
ВУСА ПОЗАКУСУВАВ...


Ответить | С цитатой

ГАК | 2010-03-18 09:36

КУДИ НЕ ГЛЯНЬ,
ВСЕ ЗА НАГРАДИ...
СІДАЮТЬ В КРІСЛА,
СУКИ ГАДИ...

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: