Високий Вал

Последнее обновление 21:25 воскресенье, 16 июня

Укр Рус

Александр Бондарев

Громадсько-політична діяльність

Чи травили Ющенка чи Піарили?!?

Чи травили Ющенко чи Піарили?!?

Сьогодні знову піднята в ЗМІ тема про отруєння Президента України Віктора Ющенка. І я за цей час «перелопатив» багато сторінок Nету, так і не зрозумівши, що ж насправді тоді у далекому 2004 році відбулося. Та, мабуть, не тільки я не розумію і не зрозумію що сталося, але річ вже в інших питаннях. Питання полягають у вірі чи невірі до самої події отруєння та довіри і недовіри до системи під назвою «Держава Україна».

Якщо розглядати тему отруєння кандидата в Президенти України, то одразу постає запитання: «хто це зробив? і кому це вигідно?

Янукович.

Тоді в далекому 2004 році ми всі думали, що це зробив Віктор Янукович. Бо він був найбільшим конкурентом. І щоб прибрати свого опонента він наказав ліквідувати Ющенка. Не вийшло і на зло всім ворогам Віктор Андрійович вижив! Правда, дуже багато втратив здоровя та краси. Але, якщо розглядати питання в цьому контексті, то чому ставши Президентом, Ющенко не посадив Януковича. Та й не здається вам, що політики такого рівня так не роблять. Янукович вже далеко не такий, яким був на початку 90-х, коли «виживав» на Домбасі. Та і підставлятися напряму – тупо. Тому, думаю Януковичу отруєння було дуже не вигідно, навіть, з огляду особистої безпеки.

Кучма.

Хоч багато в Україні, особливо на західній, вірять, що Ющенко був отруєний Януковичем, є думка і про причетність до цього Леоніда Кучми. Існувала версія, що Кучма домовився з Януковичем про третій термін президентства, Віктор Федорович залишиться Прем’єром (це у разі зриву виборів, бо план зриву, як відомо готувався), або навпаки Федорович буде президентом, а Данилович премєром. Але дуже не вірте. Знаємо, що ще задовго до виборів Кучма про все домовився з Ющенко. Тому при будь-якому розкладі Леонід Данилович в шоколаді. Ну, просто не має смислу.

Смєшко і Сацюк.

Головні «підозрювані» в отруєнні Президента є екс-голова СБУ Смєшко, та його заступник Сацюк, у якого вони вечеряли на дачі. Саме за словами дружини Президента Катерини Ющенко, вона відчула, в той вечір, металевий смак на губах. Не знав, що офіцери СБУ такі у нас ідіоти! Труїти у себе на дачі при тому, що пів України знає де перебуває кандидат в Президенти. Зі слів Давида Жванії, всі вони їли мало, але теж саме що і всі. Зараз Смєшко і Сацюк перебувають в Росії. Але вони не є підозрюваними, а тільки є свідками. І за словами їх адвоката, що жодної претензії до них з боку Генпрокуратури не має.

Не знаю, може сюди вплести ще самого Жванію, так і йому не вигідно, бо вклав у Віктора Андрійовича 40 млн. доларів. Може Тимошенко, Мороз, Кінах, Козак… Не бачу.

Дуже не коректно говорити про це, але чи не здається вам, що найбільш вигідна справа про отруєння - була кандидату в Президенти Ющенко. У нас дуже люблять «обіженних» - Вітренко, Тимошенко, Янукович… Доречи, за опитуванням Центру Розумкова 40% українців не вірять в отруєння Ющенка.

Зараз ця справа з отруєнням дуже затягується. Не можу повірити, що ГПУ та СБУ можуть морочити голову Президенту, майже, 4 роки. Тому тут для мене два прості висновки: або не було отруєння, а був дуже вдало зроблений на хворобі Піар, або наша вся система держави не виконує своїх функцій. Якщо для Голови держави не можуть нічого зробити, то що говорити про «маленького українця».

Хоча є і трете – можливо і те, і інше.

Як все ж таки отруює брехня.

Комментарии (2)

Олександр | 2008-07-16 12:24

п.Василю, дезінформація не відрізняє будівельник ти, селянин або міністр. І цією дезою, на мою думку, займаються люди яким не байдужа правда. Бо влада - це у нас, нажаль, великі гроші. Тому і підкидають нам різну маячню, щоб відволікти від справжніх проблем.
Щодо Росії, то це вже не смішно! "В Росії дві біди - дураки і дороги, а в Україні три - дураки, дороги і Росія!".

Ответить | С цитатой

Oper | 2008-07-15 21:56

Авторе! Від спекулювання на цьому отруєнні вже НУДИТЬ! Невже кожному, в кого клава під рукою, так свербить вивертати, переминати і тикати оцим в очі? Огидно!

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: