Високий Вал

Последнее обновление 14:29 четверг, 23 мая

Укр Рус

Александр Бондарев

Громадсько-політична діяльність

Коли Ющенко розганятиме Верховну Раду?!

 

З Секретаріату президента надійшла команда зарезервувати час для виступу президента Віктора Ющенка о 19:00 у неділю на одному з центральних телеканалів.

Про це повідомило газеті "Сегодня" джерело в керівництві телеканалу, передає Українська Правда.

Тема звернення президента до народу поки невідома, відзначає видання.

Як повідомлялося, у п'ятницю заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем'якін припустив, що в суботу увечері або в неділю президент може звернутися до народу із заявою про розпуск Верховної Ради.

"А в понеділок ми всі будемо свідками, коли з'явиться указ, в якому буде сказано, що вибори планується провести 7 грудня", - припустив Кожем'якін.

Але про строки існує інша точка зору. Цікаво, що в п’ятницю в вечорі з’явилася інформація про бажання Ющенка зустрітися з фракцією НУ-НС о 10 ранку вівторка… для прискорення створення коаліції. Це дало підґрунтя  для «альтернативних» прогнозів, що Ющенко зачекає з Указом до 16 жовтня (місяць з моменту обяви про розпад коаліції). По версії БЮТа, саме в цей день у президента зявиться право на розпуск  і Банкова може перестрахуватися, щоби потім не було претензій. Тим паче, що, по чуткам, самою оптимальною датою перевиборів в Секретаріаті президента вважають кінець грудня – на батьківщину повертаються западноукраїнські заробітчани. А для того, щоби призначити вибори саме на цей час потрібно видати указ у другій половині жовтня.     

Стосовно самої Коаліції «на троїх» - це БЮТ, НУ-НС та блок Литвина, то ще в пятницю з ранку була надія на її створення.  Але останній (Блок Литвина) до обіду пятниці цю надію поховав. Після чергової перепалки переговірників пролунала заява Блоку Литвина, озвучене Олегом Зарубинським : «Ми виходимо із переговорного процесу, оскільки це тільки димова завіса для виборців. «Коаліція трьох» неможлива. Цього не хоче Секретаріат президента. »  

Комментарии (1)

Сергій | 2008-10-11 12:43

Well done! :)

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: