Високий Вал

Последнее обновление 14:29 четверг, 23 мая

Укр Рус

Александр Бондарев

Громадсько-політична діяльність

Всі, як один!

 

В Чернігові відбулася 5-та Обласна Конференція політичної партії «Вперед, Україно!». На Заході були присутні всі  представники  області.

Ведучий Конференції голова чернігівської обласної організації політичної партії «Вперед, Україно!» Шабала Сергій привітав всіх присутніх та запропонував порядок денний.

Після робочих моментів (обрання Секретаріату, мандатної комісії та її доповіді) представники Чернігівської обласної організації та представники районних організацій мали змогу виступити перед делегатами конференції.

Всі делегати Конференції погодилися з тим, що вибори не потрібні країні, але якщо вони відбудуться, то всі керівники і волонтери будуть приймати в них активну участь. «Ми всі, як один станемо під стяги партії «Вперед, Україно!» і будемо боротися за долю України та її громадян. Хай, хоч сьогодні, хоч завтра Юрій Луценко дає команду і ми готові до виборів, ми готові  іти за ним!», - заявила активіст «Вперед, Україно!» Семикіна Ольга.

На Конференції було обрано пять делегатів на 9-тий Всеукраїнський Зїзд політичної партії «Вперед, Україно!».

Закриваючи перший етап 5-тої Чернігівської обласної Конференції політичної партії «Вперед, Україно!» Шабала Сергій зазначив: «Попереду багато роботи і для неї потрібно чимало зусиль, витримки і терпіння. Тому хочу вам кожному побажати міцного здоровя і богатирського духу  для того, щоби перемогати і завжди бути першими! Вперед до плідної роботи! Вперед, Україно!».

закрытьДобавить комментарий: