Високий Вал

Последнее обновление 14:29 четверг, 23 мая

Укр Рус

Александр Бондарев

Громадсько-політична діяльність

Обережно! 1-ша поліклініка.

 

 
Всі ми, іноді, стикаємося з не компетентністю осіб, від яких залежить наше життя. Але те, що відбувається в 1 поліклініці можна, взагалі, назвати свавіллям.
 
Перша моя зустріч з Лором цієї поліклініки здивувала. Мою вагітну дружину, яка вистояла чергу і зайшла в кабінет, вигнали, мотивуючи тим, що зараз вона (Лор) приймає людей, які проходять комісію. А після мого втручання лікарка з «психами» закрила кабінет для провітрювання. Коли я зайшов до завідувача 1-ої поліклініки, Лор відкрила кабінет, і через 3 хвилини ми вже з дружиною, під враженнями від цієї ситуації, покидали цей заклад.
За існуючими правилами всі жінки перед пологами та їхні чоловіки проходять аналізи. Мою дружину направили, після обстеження, до Лора.
Вранці, після того, як дружина відвела першу дитину в дитсадок, вона пішла у 1-шу поліклініку до того ж Лора. ЇЇ вже прийняли без проблем. Лор виписала диво-ліки – спрей. Не простий, а золотий. Та й ще і французький за 74 гривні. Моя дружина на восьмому місяці вагітності і її думки зараз знаходяться десь там, а не тут. Тому вона купила цей диво-спрей на місці в аптеці 1-ої поліклініки. Я зараз дуже обережно ставлюсь до ліків, і тому мене здивувало, що препарат не наш український, а французький. Я відкрив листок-вкладиш до  цього препарату і… о Боже! В пункті «Застереження при застосуванні» написано: «ВАГІТНІСТЬ І ЛАКТАЦІЯ. АДЕКВАТНІ І ДОБРЕ КОНТРОЛЬОВАНІ ДОСЛІДЖЕННЯ БЕЗПЕКИ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ ПРИ ВАГІТНОСТІ І В ПЕРІОД ГОДУВАННЯ ГРУДДЮ НЕ ПРОВОДИЛОСЯ».
Але і це ще не все. Я через знайомих передзвонив іншому Лору в іншій поліклініці і з'ясувалось, що існує проста українська безпечна мазь, яка продається в будь-якій чернігівський аптеці і коштує 12 гривень.
З питанням адекватності Лора з 1-ої поліклініки, я звернувся до завідувача цієї поліклініки, але у відповідь отримав, що у всьому винувата не Лор і не він, а винувата наша влада. Кого саме він винуватить – Соколова, Хоменка, Тимошенко або Ющенка він не уточнив. Зі слів завідувача 1-ої поліклініки у всьому винна влада, і карати свою підлеглу він не збирається.
А я думаю, що треба боротися з нечесними людьми, яка б професія або посада в них не була. І тому вирішив, найближчим часом, з'ясувати для себе і громадськості Чернігова, який же насправді стан нашої медицини, і почну, звісно, з 1-ої диво-поліклініки. А всіх, хто зіштовхнувся зі схожим свавіллям, прошу заходити або писати на адресу: 14000, вул. Гетьмана Полуботка, 6А, офіс 10, м. Чернігів, «Вперед, Україно!».  Ел. адреса: chsb2004@mail.ru
Разом переможемо!

Комментарии (1)

SHIRJAEVGennadij | 2010-09-14 23:04

Хорошие тренинги на командообразование в Украине

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: