Високий Вал

Последнее обновление 16:50 вторник, 2 апреля

Укр Рус

Александр Бондарев

Громадсько-політична діяльність

Обережно! 1-ша поліклініка.

 

 
Всі ми, іноді, стикаємося з не компетентністю осіб, від яких залежить наше життя. Але те, що відбувається в 1 поліклініці можна, взагалі, назвати свавіллям.
 
Перша моя зустріч з Лором цієї поліклініки здивувала. Мою вагітну дружину, яка вистояла чергу і зайшла в кабінет, вигнали, мотивуючи тим, що зараз вона (Лор) приймає людей, які проходять комісію. А після мого втручання лікарка з «психами» закрила кабінет для провітрювання. Коли я зайшов до завідувача 1-ої поліклініки, Лор відкрила кабінет, і через 3 хвилини ми вже з дружиною, під враженнями від цієї ситуації, покидали цей заклад.
За існуючими правилами всі жінки перед пологами та їхні чоловіки проходять аналізи. Мою дружину направили, після обстеження, до Лора.
Вранці, після того, як дружина відвела першу дитину в дитсадок, вона пішла у 1-шу поліклініку до того ж Лора. ЇЇ вже прийняли без проблем. Лор виписала диво-ліки – спрей. Не простий, а золотий. Та й ще і французький за 74 гривні. Моя дружина на восьмому місяці вагітності і її думки зараз знаходяться десь там, а не тут. Тому вона купила цей диво-спрей на місці в аптеці 1-ої поліклініки. Я зараз дуже обережно ставлюсь до ліків, і тому мене здивувало, що препарат не наш український, а французький. Я відкрив листок-вкладиш до  цього препарату і… о Боже! В пункті «Застереження при застосуванні» написано: «ВАГІТНІСТЬ І ЛАКТАЦІЯ. АДЕКВАТНІ І ДОБРЕ КОНТРОЛЬОВАНІ ДОСЛІДЖЕННЯ БЕЗПЕКИ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ ПРИ ВАГІТНОСТІ І В ПЕРІОД ГОДУВАННЯ ГРУДДЮ НЕ ПРОВОДИЛОСЯ».
Але і це ще не все. Я через знайомих передзвонив іншому Лору в іншій поліклініці і з'ясувалось, що існує проста українська безпечна мазь, яка продається в будь-якій чернігівський аптеці і коштує 12 гривень.
З питанням адекватності Лора з 1-ої поліклініки, я звернувся до завідувача цієї поліклініки, але у відповідь отримав, що у всьому винувата не Лор і не він, а винувата наша влада. Кого саме він винуватить – Соколова, Хоменка, Тимошенко або Ющенка він не уточнив. Зі слів завідувача 1-ої поліклініки у всьому винна влада, і карати свою підлеглу він не збирається.
А я думаю, що треба боротися з нечесними людьми, яка б професія або посада в них не була. І тому вирішив, найближчим часом, з'ясувати для себе і громадськості Чернігова, який же насправді стан нашої медицини, і почну, звісно, з 1-ої диво-поліклініки. А всіх, хто зіштовхнувся зі схожим свавіллям, прошу заходити або писати на адресу: 14000, вул. Гетьмана Полуботка, 6А, офіс 10, м. Чернігів, «Вперед, Україно!».  Ел. адреса: chsb2004@mail.ru
Разом переможемо!

Новий Гімн України?

Новий Гімн України нещодавно було представлено на одному із телевізійних каналів  Олегом Скрипкою.

Текст гімну було створено командою Олега після конкурсу на новий найкращий Гімн України. В конкурсі брало участь більше ста текстів. Музика залишилася Михайла Вербицького.

Мені дуже сподобалося. Хочу запитати Вашу думку. Чи Ви б хотіли змінити слова Гімну?

 

1.

Квітне рідна Україна, як весняне поле,

Ми є славні українці, в нас щаслива доля.

Зникли наші воріженьки, як роса на сонці,

Ми пануєм - не бідуєм у своїй сторонці.

 

Приспів:

Душу й тіло наші предки

Клали за свободу.

Ми покажем, що ми діти

Козацького роду.

 

Шабаш у Чернігові.

 

Шабаш у Чернігові.

 

З 31 жовтня на 1 листопада в Україні кожен по своєму святкує Хеловін. Чернігів не став виключенням. Вдень на 31 жовтня в Чернігові відбулася 32 сесія міської ради. Жителі міста вже її охрестили Шабашем.

 

За дві години до початку сесії під стінами ради «під список» зігнали комунальників з вимогою підняти тарифи в місті на комунальні послуги. Тому першим питанням депутати вирішили розібратися з цінами на ці послуги.

Думки з цього питання, як і передбачалось, і серед депутатів, і серед запрошених розходились. Одні пропонували підвищувати тарифи, бо немає зарплат, другі говорили про неплатоспроможність населення. Були пропозиції сформувати депутатську комісію з розгляду тарифів  депутатів та створити фонд допомоги комунальникам. Зрештою депутати скасували рішення виконкому про підвищення тарифів на комунальні послуги.

Другим питанням стало обрання секретаря міськради. Депутати висунули кандидатом представника Партії Регіонів Олега Шеремета. По результатам голосування кандидату не вистачило двох голосів. З 48 присутніх кандидатів проголосували 32. Недійсними було визнано 3 бюлетеня, 24 голоси «За», «Проти» - 5.

«Я думаю, що кандидата на посаду секретаря Чернігівської міської ради Шеремета підставили  свої однопартійці  «регіонали». По-перше, вони не змогли домовитися ні з комуністами, ні з «вітренковцями», ні з БЮТівцями, і діяли «на авось». По-друге, і головне, я впевнений, що самі ж «регіонами» за цю кандидатуру не проголосували. Ми всі прекрасно знаємо, що в них між собою немає згоди, а одні протистояння. Тому таке голосування було очікуване.»,- сказав керівник Народної Самооборони Сергій Шабала.

Після перерви, рівно через 40 хвилин, депутати так і не повернулися до сесійної зали. Зважаючи на це, міський голова закрив сесійне засідання і оголосив, що його буде продовжено наступного тижня, а дату депутати дізнаються у вівторок. (Чернігівський Монітор).

«Більшість депутатів, які не повернулися до зали, я думаю, познімали свої людські маски і полетіли зустрічати Хеловін. Іншої теорії не можу собі уявити, бо з 27 питань, які виносилися на сесію, розглянули лише 2. І, якщо б не Хелоувін, то я б назвав це повною безвідповідальністю.», - заявив перший заступник Народної Самооборони в Чернігівської області Бондарев Олександр.

Всі, як один!

 

В Чернігові відбулася 5-та Обласна Конференція політичної партії «Вперед, Україно!». На Заході були присутні всі  представники  області.

Ведучий Конференції голова чернігівської обласної організації політичної партії «Вперед, Україно!» Шабала Сергій привітав всіх присутніх та запропонував порядок денний.

Після робочих моментів (обрання Секретаріату, мандатної комісії та її доповіді) представники Чернігівської обласної організації та представники районних організацій мали змогу виступити перед делегатами конференції.

Всі делегати Конференції погодилися з тим, що вибори не потрібні країні, але якщо вони відбудуться, то всі керівники і волонтери будуть приймати в них активну участь. «Ми всі, як один станемо під стяги партії «Вперед, Україно!» і будемо боротися за долю України та її громадян. Хай, хоч сьогодні, хоч завтра Юрій Луценко дає команду і ми готові до виборів, ми готові  іти за ним!», - заявила активіст «Вперед, Україно!» Семикіна Ольга.

На Конференції було обрано пять делегатів на 9-тий Всеукраїнський Зїзд політичної партії «Вперед, Україно!».

Закриваючи перший етап 5-тої Чернігівської обласної Конференції політичної партії «Вперед, Україно!» Шабала Сергій зазначив: «Попереду багато роботи і для неї потрібно чимало зусиль, витримки і терпіння. Тому хочу вам кожному побажати міцного здоровя і богатирського духу  для того, щоби перемогати і завжди бути першими! Вперед до плідної роботи! Вперед, Україно!».

День Св. Покрови в Чернігові.

 

 

 

 

14 жовтня в День Св. Покрови Чернігівська команда Народної самооборони провела свято для своїх активістів.

Біля Єкатерининської церкви о 17 годині волонтери Народної Самооборони пригощали чернігівців кулешем та співали козацьких пісень.

Голова Народної Самооборони на Чернігівщині Сергій Шабала привітав всіх чернігівців зі Святом та побажав всім «козацького здоровя, затишку в родинах та сімейного благополуччя».

На святі говорили і про політику. Так перший заступник голови Народної Самооборони на Чернігівщині Олександр Бондарев назвав рішення Президента про розпуск парламенту абсурдним і не логічним. «Рішення Президента про розпуск парламенту  є абсурдним і не логічним. Кроки Ющенка можуть призвести до катастрофи. Сама думка про те, що за два  роки в державі відбудуться ще троє виборів, можуть не тільки вдарити по державі, а і зруйнувати її. Два роки протистоянь політичних партій здатні розколоти нашу державу.»

Активісти заявили, що «при будь-яких обставинах,  готові брати участь у виборах. І як тільки прийде команда розпочинати виборчу компанію, то одразу кинемося у бій».

На завершення акції священик отець Євген покропив всіх святою водою і побажав всім Божого захисту.

Коли Ющенко розганятиме Верховну Раду?!

 

З Секретаріату президента надійшла команда зарезервувати час для виступу президента Віктора Ющенка о 19:00 у неділю на одному з центральних телеканалів.

Про це повідомило газеті "Сегодня" джерело в керівництві телеканалу, передає Українська Правда.

Тема звернення президента до народу поки невідома, відзначає видання.

Як повідомлялося, у п'ятницю заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем'якін припустив, що в суботу увечері або в неділю президент може звернутися до народу із заявою про розпуск Верховної Ради.

"А в понеділок ми всі будемо свідками, коли з'явиться указ, в якому буде сказано, що вибори планується провести 7 грудня", - припустив Кожем'якін.

Але про строки існує інша точка зору. Цікаво, що в п’ятницю в вечорі з’явилася інформація про бажання Ющенка зустрітися з фракцією НУ-НС о 10 ранку вівторка… для прискорення створення коаліції. Це дало підґрунтя  для «альтернативних» прогнозів, що Ющенко зачекає з Указом до 16 жовтня (місяць з моменту обяви про розпад коаліції). По версії БЮТа, саме в цей день у президента зявиться право на розпуск  і Банкова може перестрахуватися, щоби потім не було претензій. Тим паче, що, по чуткам, самою оптимальною датою перевиборів в Секретаріаті президента вважають кінець грудня – на батьківщину повертаються западноукраїнські заробітчани. А для того, щоби призначити вибори саме на цей час потрібно видати указ у другій половині жовтня.     

Стосовно самої Коаліції «на троїх» - це БЮТ, НУ-НС та блок Литвина, то ще в пятницю з ранку була надія на її створення.  Але останній (Блок Литвина) до обіду пятниці цю надію поховав. Після чергової перепалки переговірників пролунала заява Блоку Литвина, озвучене Олегом Зарубинським : «Ми виходимо із переговорного процесу, оскільки це тільки димова завіса для виборців. «Коаліція трьох» неможлива. Цього не хоче Секретаріат президента. »  

Степан проти Левка. Або де Ви совість нації?!

 

Україна Молода надрукувала на своїх шпальтах відкритий лист Степана Хмари Левку Лукяненку. Степан Ількович звинувачує Лук’яненка у зраді національних інтересів, пігмействі і користолюбстві. Пригадує  деякі сторінки історії бувшого свого побратима.

Мені особисто гірко дивитись на те, як можуть бути використанні люди, котрі в свій час пройшли і вогонь, і воду, і мідні труби. І з якою легкістю ними крутять зараз Президент та Премєр. Шкода, що так блискавично можна принизити свою гідність.

Україна Молода друкує, а я думаю, що для нас вже стає звичкою обсирати і свою історію, і час в якому ми живимо, і культуру, і людей…         

 

 

Про політичне пігмейство і користолюбство
Відкритий лист Лук’яненку Л.Г.

 

Левку Григоровичу!

Мушу зазначити, що, на жаль, не можу вживати загальноприйнятну форму ввічливості й поваги у таких випадках (Шановний), бо ваша аморальна поведінка мені давно відома. Тому лукавити не хочу. Проте я ніколи публічно про ваші неблаговидні вчинки не висловлювався, дотримуючись етики політв’язня.

Порушити мовчанку мене змушує мій громадянський обов’язок українського патріота. Бо вважаю, що ваш нещодавній випад проти Президента України наносить шкоду Україні, в даному випадку ви б’єте не по В. Ющенку, ви наносите удар по Україні. Перекручення вами фактів, тенденційність і лукавство в оцінці нинішньої ситуації, спроба всю вину за негаразди звалити на Президента і показати в рожевому світлі «пухнасто–білого» Прем’єра свідомо спрямовані на введення в оману українських громадян.

Ось що ви пишете: «Надання Вам (Президентові. — Авт.) широких прав... створило б в Україні страшний хаос, яким не проминула б скористатися Москва для перетворення України в Малоросію».

Це з ніг на голову ставите, прекрасно знаючи, що якраз 2 вересня прокремлівська більшість ПР–БЮТ, всупереч нормам Конституції, проголосувала за позбавлення Президента інструментів для здійснення ним своїх конституційних повноважень у царині зовнішньої політики та безпеки держави. Цього якраз і добивається Москва: нейтралізувати Президента, аби покарати його за принципову позицію стосовно російської агресії проти Грузії, а також за заходи проти свавільної поведінки Чорноморського флоту РФ на території України. Це дуже не сподобалося і Кремлю, і нашому Прем’єру.

Ви також оплакуєте нібито «безпідставні звинувачення голови Уряду в злочині».

Давайте поміркуємо, на користь чи на шкоду Україні пішли дії Прем’єра, якими вона ще у квітні заблокувала використання нафтопроводу Одеса–Броди за призначенням, тобто постачання нафти в Україну з альтернативних російським каспійсь­ких джерел. Заблоковано також видобуток енергоносіїв на Чорноморському шельфі, бо знову ж таки Прем’єр відмовила у співпраці всім потужним західним компаніям, які мають для цього необхідні технології та фінансові можливості. Зірвано підписання угоди з канадською компанією про співпрацю в атомній енергетиці. Отже, вимальовується послідовний ланцюг дій, спрямований на те, аби не дозволити Україні позбавитися від енергетичного монопольного зашморгу Росії.

Усі ці підривні заходи Ю. Тимошенко намагається заховати за пропагандистською ширмою нібито боротьби з корупцією. Що ж до корупції, то вам добре відомо, чим займаються чільні гравці Юлиної команди як у центрі, так і на місцях: всі ці губські, осики, яценки й інші. Хіба не підривають обороноздатність держави наполегливі спроби розвалити армію через недофінансування Збройних сил і небезпечні авантюри з негайним переведенням комплектування Армії на контрактну основу, що є нереальним і неприпустимим.

Або спроби змінити Конституцію в такий спосіб, щоб установити диктатуру двох антиукраїнських кланово–мафіозних партій. Стосовно Конституції, то вам добре відомо, що саме Ю. Тимошенко у 2005 році заблокувала реальну можливість повернення до редакції Конституції 1996 року через скасування незаконних рішень від 8 грудня 2004 року. Якраз за розпорядженням Ю. В. було заблоковано депутатське звернення до Конституційного Суду з цього приводу. Пізніше вона лукаво пояснювала, що це сталося через те, що нібито Конституційний Суд був недієздатним. Це відверта брехня, бо подання було готове ще в лютому 2005 року, а Конституційний Суд став недієздатним лише наприкінці серпня 2005 року. Ось коли було розбалансовано систему державного управління, головним ідеологом якого був В.Медведчук, із яким Ю. Тимошенко тепер тісно співпрацює і через якого Кремль здійснює координацію дій Прем’єра Тимошенко.

І ще про те, хто дійсно грає на руку Кремля. 17.09.2008 року Тимошенко, пояснюючи радикальні економічні рішення Росії щодо України, заявила: «Я думаю, що за всі такі радикальні рішення щодо України відповідальність несе особисто Президент Ющенко. Тому що коли якимсь країнам оголошуються інформаційні війни, і коли країни ображаються і принижуються, то, безперечно, Україна чекає удару у відповідь. І тому за все, що відбуватиметься поганого у відносинах між Україною і Росією, я думаю, що персональну відповідальність несе Віктор Ющенко, Президент України».

Виявляється, каже Прем’єр, Україна веде інформаційні війни проти Росії. Це ж Україна ображає і принижує Росію. Ось чому Росія час від часу оголошує Україні торговельні війни. Геніальне відкриття Прем’єра, чи не правда? Хіба не про це весь час теревенять у Кремлі й їхня п’ята колона в Україні? Чим же тоді відрізняється позиція Ю. Тимошенко від Кремлівської чи, наприклад, Петра Симоненка? Виходить, що й ви, Левку, поділяєте позицію Прем’єра?

Ваш випад проти Президента не випадково збігся з масованою інформаційною й політичною атакою на Президента з боку Тимошенко, за розробленим у Кремлі сценарієм спецоперації проти України. Ви просто тупо виконали замовлення Тимошенко. Звичайно, ви їй потрібні, бо, прикриваючись вашим авторитетом, легше дурити патріотично налаштований електорат. Можна було б ще якось зрозуміти, якби ви говорили про певні недоліки і помилки Президента раніше. Сьогодні ж справжній український патріот мав би закликати Прем’єра припинити здійснювати шкідливі дії для національної безпеки, прагнучи лише одного — посісти найвищу владу. А Президенту пропонувати рішучіші заходи зі зміцнення національної безпеки.

Чомусь ви, Левку, відмовчувалися у 2005 році, коли Ю. Тимошенко остаточно почала переорієнтовуватися на вчорашніх кучмістів, великий мафіозно–олігархічний космополітичний капітал всупереч проголошуваним нею ж гаслам про необхідність відлучити від політики і влади бізнес. А діяла навпаки. Чого варта її команда від великих «А» до великого «Я» (Абдулліна, який породив відомого Бакая, і Яценка з його зловісною роллю у тендерній палаті, решті діячів між цими двома я давав характеристики ще перед виборами 2006 року). Ще тоді, у 2005 році, у категоричній формі я виступив проти формування цієї команди і попереджав, чим це закінчиться для України. Ви ж мовчали, як у рот води набрали.

Незважаючи на умовляння Ю. В., я покинув цей мафіозний зброд, публічно пояснивши свій вчинок.

Я розумію, що теперішній ваш ганебний вчинок має своє підґрунтя у вашій аморальності, політичному пігмействі і користолюбстві. Факти? Їх чимало. Для прикладу, наведу лише деякі. Я був шокований, коли ви в селі Семиполки на чернігівській трасі вбили своїм автомобілем жінку, яка переходила вулицю. Більше того, ви ще намагалися по–блюзнірськи обмовити покійну, що нібито вона була п’яна, хоч це була огидна брехня. Сталося це на початку 1992 року. Мені було страшно спостерігати вас після цього жахливого випадку веселим, у доброму настрої. Не гризло сумління колишнього парторга юридичного факультету Московського університету Лук’яненка.

Я добре пам’ятаю, як ви плазували перед Президентом Кравчуком і руйнували Українську республікан­ську партію, аби заручитися його ласкою, бо дуже хотілося поїхати послом до Канади. Крім посміховиська для України, посол більше нічого доброго у цій прекрасній країні не зробив.

За потурання небезпечним авантюрам Ю. Тимошенко вона вам щедро віддячувала. Ви виклянчили депутатський мандат для доньки вашої дружини, Ю. В. не скупилася на щедрі подарунки, які ви з приємністю приймали, як, наприклад, подарований вам на день народження в 2007 році автомобіль джип марки «Лексус». Ці (і не тільки) подачки ви відробляєте ганебними вчинками проти України в цей важкий і відповідальний для неї час. І не треба вдавати, що Лук’яненко не розуміє, що відбувається, які ставки і на кого поставлено у Кремлі. Там же навіть не приховують, що через Тимошенко Кремль мріє перетворити Україну на свою колонію, використовуючи її маніакальне прагнення влади (про це відверто говорили в ефірі радіо «Ехо Москви» 18.09.08. відомі ідеологи російського імперіалізму А. Проханов, М. Шевченко). А такі, як Лук’яненко, платять ганьбою і безчестям. А чи була не показна, а справжня честь? Це вже тема окремого дослідження. Та нехай про це скажуть ті, кому випало перетинатися з Лук’яненком на довгих в’язничних дорогах. Їм є що розповісти.

З огидою,
Степан ХМАРА.

Левко Лук'яненко пішов від Ющенка зі скандалом

 

 

Левко Лук'яненко пішов від Ющенка зі скандалом

Народний депутат України Лукянова Катерина (група НАРОДНА САМООБОРОНА) колись сказала про

Ющенка, що скоро від нього навіть бджоли розлетяться. Так воно і виходить. Спочатку він кинув майже всю команду майдану, далі Жванию, Гриценка, Луценка… потім  Вакарчука, а тепер не витримав, навіть, «совість нації» Левко Лукяненко. Хто наступний – Балога чи може бджоли? Мабуть, убивати надії людей та і свої рейтинги вміє тільки Президент Ющенко.  

А, Левко Лук'яненко склав із себе повноваження голови комісії з помилування при президенті, написавши відповідну заяву на ім'я глави держави Віктора Ющенка.

Своє рішення Лук'яненко аргументував тим, що Ющенко так і не почав нову добу в історії України, повідомляє УНІАН.

"Замість посадити бандитів до в'язниці, ви їх поставили поруч з собою, що майже однозначне з опусканням себе до їхнього рівня", - звернувся Лук'яненко до президента.

Вказуючи на те, що Ющенко "оточив себе людьми, які дбають не про долю України, а про свої егоїстичні інтереси", Лук'яненко апелює до президента:

"Ви потураєте главі вашого секретаріату, який зниження рейтингу "Нашої України" вирішив лікувати не покращенням її діяльності, а створенням іншої партії".

"Глава секретаріату розіслав по областях антиконституційну вказівку, щоб керівники виступили з вимогою до президента встановити пряме президентське правління, але ви маєте знати, що таке не передбачене Конституцією і є ні чим іншим як узурпацією влади", - додав він.

На думку Лук'яненка, президент не скористався теперішніми вищими повноваженнями для наведення ладу в країні, і надання ширших прав сьогодні несе загрозу національній безпеці країни.

"Надання вам ширших прав, у теперішню відсутність виконавської дисципліни в органах виконавчої влади, створило б в Україні страшніший хаос, яким не проминула б скористатися Москва для перетворення України в Малоросію", - заявив Лук'яненко.

"Ваше прагнення продовжити собі президентські повноваження не чесним служінням Україні, а різними організаційними способами та боротьбою проти вашого ж помаранчевого уряду та публічне звинувачення голови уряду у злочині – неприпустиме", - додав він.

Політик переконаний, що "президент цивілізованої держави перед тим, як звинувачувати прем'єра у злочинах, дав би завдання слідчим органам спочатку встановити істину, а вже потім виступати публічно".

"У морі хабарництва і беззаконня, в павутинні бюрократичного дисциплінованого жадібного чиновництва звичайна людина підіймає голову й задихається від втрати моральних критеріїв на вершині державної піраміди з вами на чолі", - йдеться у заяві.

Усе вищезазначене не дає можливості Лук'яненку, як він стверджує, продовжувати працювати надалі на чолі комісії.

"За таких обставин вважаю за неможливе продовжувати виконання обов'язків голови комісії з помилування при президенті Ющенку і повертаю посвідку", написав Лук'яненко.

Доречи, Левко Лук'яненко був автором декларації про незалежність України.

Хто кого!? або "ПОЧАЛОСЯ". Головнокомандуючий Ющенко бажає крові?

ПРОЧИТАВ СТАТТЮ І СТАЛО СТРАШНУВАТО ЗА МАЙБУТНЄ НАШОЇ ДЕРЖАВИ. НАЙГІРШЕ - ЦЕ КОЛИ СВОЇ СТРЕЛЯЮТЬ В СВОЇХ. КОЛИ БРАТ ІДЕ НА БРАТА, КУМ НА КУМА...

МЕНІ І ДОСІ НЕЗРОЗУМІЛО, КОЛИ ГОВОРЯТЬ: "ГЕРОЙ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ". НЕ ДОХОДИТЬ ДО МЕНЕ, ЯК МОЖНА БУТИ ГЕРОЄМ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ!!! ЦЕ, ЩО ХТО БІЛЬШЕ ВБИВ СВОЇХ ГРОМАДЯН, БРАТІВ, КУМІВ, СЕСТЕР... І ТІЛЬКИ ЗА ТЕ, ЩО ТІ ХОЧУТЬ ТОГО Ж, ТІЛЬКІ ІНШИМИ ШЛЯХАМИ?! СЬОГОДНІ НАШУ БАТЬКІВЩИНУ РОБЛЯТЬ ГЕОПОЛІТИЧНИМ ОБ'ЄКТОМ, А МИ ЗНОВУ (НАРІД) ТЯГНЕМОСЯ ЗА НЕВДАЛИМИ "ГЕТЬМАНАМИ". НАСКІЛЬКИ ЧАСТИН РОЗІРВУТЬ УКРАЇНУ ЦЬОГО РАЗУ???

НАЖАЛЬ АМБІЦІЇ КЕРІВНИКІВ МИ ЗВАМИ СТАВИМО БІЛЬШЕ ЗА НАШУ ДЕРЖАВУ І  АВТОМАТИЧНО СТАЄМО ЗАРУЧНИКАМИ  ЇХНІХ ОСОБИСТИХ ІГОР.

ТАКЕ ВЖЕ БУЛО В НАШІЙ ІСТОРІЇ, АЛЕ ВИСНОВКІВ, ЗВІСНО, НЕ РОБИМО.

 

2008-09-06 13:41

 www.prokuratura.org.ua


Головнокомандуючий Ющенко бажає крові?

Як стало відомо від джерела, близького до Секретаріату Балоги, найближчим часом готується силове захоплення влади в Україні.

Демарш пропрезидентських парламентаріїв з послідуючою заявою Президента України Віктора Ющенко щодо конституційного перевороту в Україні стали активною фазою, відпрацьованого у Секретаріаті Президента, плану насильного запровадження прямого президентського правління.

Відповідно сценарію, для «поновлення» конституційного ладу в державі Президентом та його Секретаріатом передбачено застосувати силу військових формувань.

З цією метою вже віддані відповідні вказівки керівництву внутрішніх військ МВС України, номінально підпорядкованих Юрію Луценку. Відомо, що начальник штабу внутрішніх військ генерал-лейтенант Левченко направив офіцерів-посильних (для недопущення розголошення) до керівників територіальних підрозділів з відповідними усними розпорядженнями щодо підготовки введення внутрішніх військ до Києва. Офіцерам внутрішніх військ на цей час відмовляють у наданні чергових відпусток.

На даний час також вирішується питання щодо передачі внутрішнім військам МВС важкої військової техніки з Міністерства оборони України.

Крім цього до Києва підтягуються 2 бригади аеромобільних військ МО України. Міноборони дало відповідну команду на передислокацію.

До участі в поваленні «диктатури» Прем’єр-міністра та «пропрезидентської» Верховної Ради залучено спецпідрозділи СБ України та Управління державної охорони.

Так, було проведено підготовку підрозділів «Альфа» СБУ. Відповідно до листа Т.в.о. Голови СБУ В. Наливайченка, спецпідрозділом «А» з Міноборони додатково отримано значну кількість боєприпасів.

Щодо участі в силовому сценарії ведуться переговори з Головою прикордонної служби генералом армії М. Литвином. Останній не бажає погоджуватись, але до підтримки військового заколоту його активно схиляє старший брат – екс-спікер В.Литвин.

Право на використання Президентом військових формувань, нечітко приписане ст. 106 Конституції України, буде використано наразі громадських безпорядків в Києві.

Привід для цього підготували.

Стало відомо, що в слідчому управлінні СБУ порушено кримінальну справу за статтею «державна зрада» стосовно Ю.Тимошенко, В.Турчинова та А.Портнова. Текст постанови особисто корегував заступник Голови СБУ М.Герасименко, вірнопідданий В.Балоги.

Очікується, що ця постанова буде озвучена найближчим часом і «державні зрадники» негайно будуть затримані та доставлені в слідчий ізолятор.
Далі, звичайно виникнуть бурхливі акції протесту прихильників Юлії Тимошенко, які провокатори від Банкової перетворять у кроваві безпорядки.

Відомо, що це не єдиний силовий сценарій Банкової. В Секретаріаті Президента активно відпрацьовувався і інший план. Відповідно задуму передбачалось спровокувати військовослужбовців російського військового контингенту в Криму на застосування зброї. Жертви з української сторони гарантувались.

Перша кров дозволяла б Ющенку заявити про загрозу нападу з боку Росії та дати вказівку Богатирьовій підготувати відповідні пропозиції щодо введення воєнного стану в Україні.


Источник: Ігор Військовий, спеціально для "ГПУ"

www.prokuratura.org.ua

Заява НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ щодо подій у Верховній Раді.

 

Заява прес-служби Громадянського руху «Народна самооборона»

08:13 03.09.2008

Рішення парламентської фракції «Наша Україна – Народна самооборона» про вихід з коаліції демократичних сил, начебто підтримане 39 народними депутатами України, стало логічним продовженням політики керівництва Секретаріату Президента, спрямованої на згортання демократичних процесів у державі та формування такої владної вертикалі, яка не має навіть мінімальної підтримки серед людей.

Представники групи «Народна самооборона» фракції НУ–НС, найменшою мірою не здивовані тим, що таке надзвичайно важливе й доленосне для держави рішення, як фактичне припинення діяльності парламентської коаліції, ухвалювалося не просто сумнівним методом, а, фактично, шляхом банальних махінацій. Адже ідейним натхненником такого кроку народних депутатів був фактичний покровитель корупції у владних верхах, глава Секретаріату Президента Віктор Балога. Чи варто дивуватися й з того, що насправді за вихід з коаліції демократичних сил проголосувало лише 30 народних депутатів від «Нашої України – Народної самооборони» (ще 9 осіб начебто про свою принципові згоду на таке рішення зголосилися у телефонному режимі), серед яких був і Юрій Бут, особа, яка своїми вчинками давно поставила себе поза фракцією НУ–НС та межами українського парламенту?

Громадянський рух «Народна самооборона» завжди виступав лише з позиції формування в Україні коаліції демократичних сил. Тому для нас є абсолютно неприйнятною позиція тих народних депутатів від НУ–НС, котрі на догоду «сантехнікам» з Банкової готові поставити хрест на демократичних завоюваннях останніх років. Жоден з депутатів від «Народної самооборони» не віддав свого голосу за вихід з коаліції демократичних сил. Так само не підтримав цього рішення і лідер громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Луценко, адже воно було б фактичною зрадою виборців, яким блок «Наша Україна – Народна самооборона» з першого до останнього дня виборчої кампанії 2007 року обіцяв створення майбутньої парламентської коаліції лише з числа демократичних сил.

Розцінюючи позицію наших колишніх партнерів з Блоку «Наша Україна – Народна самооборона», котрі вийшли з коаліції демократичних сил, як зрадницьку та блюзнірську, громадянський рух «Народна самооборона» категорично заявляє: жодні погрози чи обіцянки з Банкової не змусять нас поміняти своє ставлення щодо коаліції демократичних сил! Ми й надалі узгоджуватимемо свої дії у Верховній Раді з Блоком Юлії Тимошенко та тими політичними силами, які готові підтримати наше прагнення збудувати в Україні демократичне, заможне суспільство, подолати корупцію та припинити владне свавілля. Ми заявляємо про свою готовність стати на захист демократичних завоювань від будь-яких зазіхань політиків, котрі шляхом погроз, шантажу та елементарного шахрайства прагнуть захопити всю повноту влади у державі.

 

Джерело: "Народна самооборона"