Високий Вал

Последнее обновление 16:58 понедельник, 24 сентября

Укр Рус

Олег ГОЛОВАТЕНКО

Директор Телерадіокомпанії SVOBODA.FM

ЄЦ підкрався непомітно!

Великий дотепник Поярков одразу після київських виборів назвав НУНС "немилозвучним нагромадженням політичних наростів". Схоже, українські політичні нарости, бруньки і "бурульки" розмножуються у геометричній прогресії. Хоч вже далеко і "нє май мєсяц". 

Все, як у відомому анекдоті:

- Сьогодні ми створюємо партію нового типу. І цим типом буду я!

Анекдот втратив сенс, коли побачив новину про стоворення партії "Єдиний центр" в Чернігові.

За нову політструктуру з усією серйозністю взялися такі відомі в місті фігури як Володимир Приходько, Вадим Антошин, Віктор Мозговий, інші безумовно симпатичні хлопці і дівчата. З симпатичних дівчат приїхала Білозір. Можливо, з привітом від Балоги. Бо цього разу не співала.

А наші чернігівські хлопці йшли до своєї мети цілеспрямовано. Хтось пішов для цього з НУНС, хтось - з СПУ. Хтось вирішив пробувати поєднувати в житті психологічну практику, видання газети, високу посаду на Хімволокні, депутатську діяльність у міскраді і політику. Щось по черзі, а щось вкупі. А як інакше? Потрібно ж встигати!

Повертаючись у даному випадку до Балоги, не хотілося б його демонізувати. Як це зробили свого часу з Медведчуком. Може ще хтось пам'ятає цього персонажа? А чи пам"ятає хтось, що президентом в Адміністрації Медведчука тоді працював Кучма? Був такий. Медведчуком лякали тоді сильніше, ніж бабаєм. З переляку навіть один з чернігівських профспілкових діячів став тоді називатися Віктором Медведчуком. І не так просто, а змінивши свої ім"я і прізвище в паспорті. Можливо, теж когось хотів сильно налякати. Боюсь за нього, бо зараз він може поміняти прізвище вдруге на "Балога".

Чому боюсь? Бо рейтинги різнокольорових українських політфантиків, якщо не вкидати в топку дрова, постійно закінчують цифрою, яка фігурує в назві СДПУ (0). Не кажучи про похідні.

Але брунькування все одно триває. Від СПУ вже давно відколовся Василь Волга зі своїм "Союзом лівих сил". Напевно,  шукав цноту, тікаючи від Валентини Семенюк-Самсоненко. Яка, перебуваючи на лікарняному по якійсь хворобі хитрості, відпочиває зараз у Анталії.

І тільки на комуністичному фронті - невиправдане затишшя. Рейтинг теж нижче нікуди. Потрібно екстренно придумати якусь не менш харизматичну абревіатуру. Наприклад, Спілка українських комуністів-активістів. Офіційна легенда: найбільш національно орієнтовані і дієві не змогли миритися з космополітизмом і бездіяльністю у своїх лавах. Чи просто:  Партія Українських Комуністів! Якраз те що треба для вибуху рейтингом на лівому фланзі.

ЩОДЕННИК (опубліковано в газеті «День» 25.04.2001)

«Сьогодні у нас буде скорочення Штатів», — сказав командуючий
ракетними військами і натиснув на червону кнопку.
Анекдот з часiв холодної вiйни

Поряд з моїм помешканням розташованi військова частина, інститут економіки і місцева божевільня. Відчувається, що ці заклади якось спілкуються між собою. Це вже саме по собі трохи дивно, бо не відповідає українській традиції. Установа, в якій знаходяться військові, все більше смердить пацифізмом.

Мій сусід, «заправський льотчик», йде зранку на службу тільки для того, щоб притягнути з частини якусь дерев’яну рейку, а другу половину дня, з обіду і до пізнього вечора, зi страшним гуркотом кудись її прибивати. То його найулюбленіший спосіб проведення дозвілля. Другий мій знайомий думає, що він Ющенко, і виконує місію порятунку країни. Тому він очолює вже інший «трудовий колектив», у якому є найяскравішою фігурою. Отже, і цей будинок не становить ніякої загрози державній безпеці… сусідніх країн. Приміщення інституту економіки відвідує мій третій знайомий, який, до того ж, очолює молодіжний рух міста, імітує бурхливу діяльність і є пацифістом від Бога. За дивним збігом обставин він носить прізвище Папи Римського, який у середині 20 століття відзначився своїм гуманізмом. Попри гнилу атмосферу зсередини, ззовні нахабно носиться присмак весни і революції. Що має статися, не знає ніхто. Здається, цього не знають і поважні втаємничені особи з небесної канцелярії. Знає тільки моя добра знайома, але нічого не говорить, а кудись тікає від мене ввечері і щось пише, бо є революціонером і журналістом водночас.

Кажуть, що наша країна ще не віддала свого ядерного арсеналу, а на території вищезгаданих закладів має з’явитись якась невідома особа з чорним кейсом, який є таємною зброєю. Якщо відкрити цей кейс і натиснути кнопку, станеться вибух. То буде вибух ЖИТТЯ!

Самое главное

1

Цены: кидать курить или есть?

Опубликовано – 05.01.17 12:42

2
4
5

Мерзнуть с 6 января готовы?

Опубликовано – 05.01.17 11:04