Високий Вал

Последнее обновление 16:50 вторник, 2 апреля

Укр Рус

Сергей КНУРЕНКО

Лідер громадського руху "НОВИЙ ЧЕРНІГІВ"

"ХЛЕБА И ЗРЕЛИЩ" - ось така в Чернігові політика

 

Політична осінь в Україні виявилася надто гарячою: криза в Парламенті, позачергова сесія обласної ради та неоднозначна політична ситуація в Чернігові.
Чому в Україні і Чернігові, зокрема, політика це суцільна криза? Озвучу кілька думок з цього приводу .
 В сьогоднішньому вигляді парламент – це клуб за бізнесовими інтересами. І депутати об’єднані в різні політичні сили саме за цим критерієм, а не ідеологічними уявленнями чи переконаннями. Тож в ситуації коли бізнес-інтереси не задовольняються - змінюються і партнери, чи краще сказати тимчасові союзники.
 А безпосереднім каталізатором всіх сьогоднішніх перепитій в парламенті, безумовно, виступило наближення президентських виборів. Особисто мене вразило повідомлення про те, що у Львові побилися прихильники Ющенка і Тимошенко. Хіба могли ми це уявити собі у 2004 році на Майдані. Переконаний, громадянського протистояння не вартий жодний політик в Україні
Нажаль і Чернігівщина була втягнута в протистояння між Президентом і Прем’єром. Швидкість з якою була скликана позачергова сесія обласної ради єдиним питанням якої була спроба висловлення недовіри голові обласної адміністрації Володимиру Хоменку свідчить про виключно політичний аспект питання. Але від довготривалого протистояння голови обласної ради бютівки Наталії Романової та представника президента Володимира Хоменка страждає передусім сама область. Інформаційна війна виконавчої та представницької влади в області нагадує приказку: «Дурак! – Сам дурак». Прості громадяни змушені спостерігати за аргументами кожної сторін. Але знайти першоджерела інформації просто неможливо через закритість влади. Знаєте, в цивілізованих країнах існує принцип: все що не оприлюднене вважається прихованим.
Неоднозначною є політична ситуація і в самому Чернігові.  Своєю вкрай неефективною діяльністю міська влада спокушає деякі політичні сили, не чекаючи чергових виборів, дестабілізувати ситуацію в місті з метою зміни міської влади.
Якщо б не сьогоднішня політична криза в парламенті  ми могли б вже сьогодні мати інший вигляд виконкому, а можливо і виконуючого обов’язки замість міського голови.  Шалені гроші кинуті на те щоб до влади в місті прийшли нові люди. Не гребуться ніякі методи. А головним принципом змагання за владу є сумнозвісний вислів «Хлеба и зрелищ!». Саме цим сьогодні хочуть купити голоси чернігівців.

Комментарии (2)

Електорат | 2008-09-23 10:12

Суцільна криза в політиці?
Але елітний клуб за бізнесовими інтересами??
Шалені гроші, але «Хлеба и зрелищ!»???
І з усім цим Ви бажаєте щиро боротися?!
Чи щиро бажаєте прийняти в усьому цьому належну особисту участь?!! Ми впевнені в цьому!!!

Ответить | С цитатой

Паша | 2008-09-22 21:35

Нажаль, не тільки в Чернігові.
Зі статтею, впринципі, згоден. Лозунг "хлєба і зрєліщ" себе виправдовує не перше століття, і завжди актуальне.

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: