Високий Вал

Последнее обновление 16:50 вторник, 2 апреля

Укр Рус

Олена МОТОРНА

закохана в сонце

17.06.2016 22:21 Олена МОТОРНА

Страта

Її пиляли довго. Не бензопилкою, а звичайною ручною: "вжик-вжик, вжик-вжик...". Вона пручалася з останніх сил, протиставляючи тупим металевим зубам усю свою молоду силу і жагу.
Двоє дядьків вже зморилися, поставали навколішки, тягнучи своє "вжик-вжик, вжик-вжик...". Зле огризалися на двох таких самих посіпак, що силилися давати поради. Згодом виматюкалися, попадали втомлені на траву, залишивши свою тупу пилку просто в Її тілі.
Не знаю, чим завинила перед людьми молода липа, що мирно росла на шкільному подвір'ї разом зі своїми зеленими подругами, але двоногі богоподібні істоти вирішили, що Їй більше не жити.
Даремно, що Вона зустріла перший по-справжньому літній день. Він став днем Її страти.
Даремно, що вбралася у духм'яно-медові квіти. Вони стали Її прощальним вінком.
Даремно, що ще вчора в сутінках Вона оберігала чиїсь перші несміливі обійми. Це стало Її останньою радістю в житті...
_________________________
А дядьків тих мені було геть не шкода. Навпаки потайки бажала, щоб отого довготелесого прихопив поперек, тоді він точно не пилятиме. І щоб та триклята пилка зрештою зламалася...Не зламалася. Метал стерпить будь-чий біль.


.

16.06.2016 22:02 Олена МОТОРНА

Традиції

За 10 років щасливого подружнього життя ми з чоловіком нажили чимало хороших традицій. 
Одна з них - приносити в дім квіти без приводу. Для настрою. Причому - і це головне - купувати в особливо душевної бабусі.

Їх багато, вуличних квіткарок, що оберемками і корзинами щедро продають увечері Літо. 
Але є серед них особливі. Ті, що не женуться за швидкими грошима, а прагнуть заробити в такий нехитрий спосіб якусь копійку до скромної пенсії. Акуратні, чистенькі, ясноокі, натруджені бабусі, мов з ікони.

Вони і квіти складають у свої букетики особливо старанно. І не чіпляються "купіть", а просто терпляче стоять на узбіччі шумної вулиці, тримаючи у вузлуватих долонях квіткову посмішку.І коли ця посмішка потім опиняється вдома, домівка враз наповнюється лагідністю і теплом призабутого дитинства, в якому також була Бабуся.