Високий Вал

Последнее обновление 14:24 четверг, 9 июля

Укр Рус

Юрий ПАПЕРНЫЙ

керівник проекту "Чернігівський монітор"

10.12.2008 22:37 Юрий ПАПЕРНЫЙ

НАРАДА ЩОДО ФК ‛ДЕСНА“ – ЗНОВУ БЕЗ АНОНСІВ, ЗАПРОШЕННЯ ТА ДІАЛОГУ

Якщо ви завітаєте на інтернет-проект Веб-тв, то зможете побачити відео-сюжет про нараду в мерії, яка проходила вчора і стосувалася також і ситуації навколо футбольного клубу “Десна” та що з ним робити міським чиновникам.

Знову, замість публічної розмови, типові бюрократичні заяви. Якщо до цього питання не була залучена широка громадськість (правда, якщо проглянути запис, то одного з представників громадськості – Олександра Ломаку на цій нараді можна побачити) та запрошені ЗМІ (окрім комунальних) шляхом анонсування заходу, то вже можна з впевненістю говорити про політику “подвійних стандартів” стосовно мас-медіа у міськраді.

Але повернемось до цієї наради. Цікаво, але можна стверджувати про політизацію питання навколо футбольного клубу “Десна” у місті. Саме “незапрошення” опонентів і монологи “на камеру” доводять цей факт.

Міська влада, яка раніше демонструвала дружбу з паном Савченко, зараз записала його до найголовніших ворогів. І, відповідно, зробила ряд послідовних кроків, щоб викинути його з Чернігова. В першу чергу цьому сприяла передача головного стадіона міста у державну власність. У відповідь футбольний магнат, маючи значні проблеми після антикорупційних заяв з футбольною номенклатурою та “відлучений від футболу”, щоб помститися, “подарував футбольний клуб меру і депутатам”, свідомо розуміючи, що бюджет Чернігова не зможе ефективно утримувати команду такого рівня. Тобто зробив за принципом “чим гірше – тим краще”. Його також не цікавить, чого місту буде коштувати цей подарунок. Головне – довести, що влада міста та особисто мер Олександр Соколов, погані менеджери. Це буде актуальним через півроку напередодні виборів міського голови.

Нарада, як показує відео-сюжет, була присвячена проблемі цього “данайського дару”. Міський голова, навіть, створив комісію, яка буде займатися питаннями футбольного клубу “Десна”. Зараз чиновники стверджують, що лист президента ФК “Десна-партнер” про передачу клуба місту не має юридичної сили. Крім того, пікреслювалося, якщо воно буде оформлено правильно, разом із “Десною” місто отримає величезні борги. Правда, як можна зрозуміти, борги саме місту.

Питання навколо “Десни” стосується не відносин панів Савченка та Соколова. Воно стосується практично кожного жителя міста. Якщо клуб перейде на баланс міста, то його утримання буде коштувати великих грошей, які потрібно буде взяти з бюджету міста. Навіть, якби на дворі не було економічної кризи, це було б важко. А зараз, майже не можливо. Знайти іншого спонсора також важке завдання, та і йому будуть потрібні не балачки та обіцянки, а гарантії. Можливо – земля та підтримка бізнесу. Можливо потрібно шукати інші шляхи вирішення цього питання. Але шукати в діалозі з громадою, відкрито, а не під час “кілейних нарад”.

 

Комментарии (11)

Jacob | 2013-12-09 15:21

That insghit's just what I've been looking for. Thanks! http://kfzajpoa.com [url=http://dyfnndvmq.com]dyfnndvmq[/url] [link=http://mjpiaj.com]mjpiaj[/link]

Ответить | С цитатой

Marco | 2013-12-09 08:25

Thought it wo'udnlt to give it a shot. I was right.

Ответить | С цитатой

Kenny | 2013-12-07 15:02

It's great to read something that's both enjoyable and provides pragsatimdc solutions.

Ответить | С цитатой

Eduardo | 2013-12-06 18:57

I told my kids we'd play after I found what I nedeed. Damnit.

Ответить | С цитатой

deadman | 2008-12-16 12:59

плохо что админ может удалять нежелательные ему посты, а вот юзер нежелательную информацию админа удалить не может...

Ответить | С цитатой

ЦРУ | 2008-12-13 01:13

Куда Савченко дорога, это уж точно понятно! Ну никак не вперед!!! А ты смотри, за такие заявления можно же и к ответу быть призванным! Я думаю, что и Соколову будет интересно, что там кто мыл куда и где. Так что пока вместе с Савченко идите взад, а не вперед! А то понты, подарки городским властям в виде ФК, охрана.... Это уже никому не интерестно. А знаешь, что воровал кто-то иди в прокуратуру и доводи вопрос до конца, а потом вместе с Савченко на ТРК Украина и расскажете о факте. А то задолбали уже. Соколов, не Соколов, не важно. Этого мэра выбрал город. И не надо нас лечить - не дураки!

Ответить | С цитатой

sbu | 2008-12-12 23:12

У Соколова реальный шанс для попадалова на отмывании денег типа "на спорт и ремонт " стадиона. Это при условии, что его захотят "поиметь" правоохранительные органы. Но зная, "преданность" долгу и следования закону, этого не будет. Одна надежда на "новую кровь" в управление городом. Савченко -вперед!!!!!

Ответить | С цитатой

Юрій Паперний | 2008-12-11 13:43

Павло Юра, шо у Вас за проблеми з сайтом. Знову не можна зайти

С ночи на нем ковыряется админ. Хотим добавить улучшеный поиск, теги, банера и т.п.
Обещали к 12, но шось у них не выходит.

Ответить | С цитатой

Павло | 2008-12-11 12:29

Юра, шо у Вас за проблеми з сайтом. Знову не можна зайти

Ответить | С цитатой

Лариса | 2008-12-11 10:53

Терпеть не могу футбол, потому что ничего в нем не понимаю. Или не понимаю, поэтому и не терплю. И жалею время, которое он крадет у моей семьи, пока муж тупым взгядом смотрит в телевизор на стайку дармоедов, гоняющих мяч. И испорченное настроение из-за чьего-то непонятного проиграша, потому что паршивое настроение - заразная штука. Пан Савченко, подарите команду другому городу. Или научите футболистов работать. На нормальной работе.

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий:

Самое главное

1

Цены: кидать курить или есть?

Опубликовано – 05.01.17 12:42

2
4
5

Мерзнуть с 6 января готовы?

Опубликовано – 05.01.17 11:04