Високий Вал

Последнее обновление 21:25 воскресенье, 16 июня

Укр Рус

Юрий ПАПЕРНЫЙ

керівник проекту "Чернігівський монітор"

11.02.2010 15:58 Юрий ПАПЕРНЫЙ

ХТО "МОЧИТЬ" "ГРОМАДСЬКУ ДУМКУ"?

Вчора через співробітника одного із телеканалів Чернігова чернігівські ЗМІ могли отримати інформацію під назвою "Антошин продовжує "мочити" "Громадську думку". Приводом для цього матеріалу стала одна із програм каналу, а точніше так і не проведені теледебати між начальником чернігівських комунальників та представниками громадських організацій. Перший стверджував, що громадська організація у своїх програмах його повністю дискредитує і що він на них подасть до суду. Представники громадськості, як вони повідомили "представляючи 14 тисяч жителів Чернігова, показали реальні справи у чернігівському комунальному господарстві".
Оскільки діалог не відбувся, то головний комунальник міста образив шившись поширив доволі конфіденційну інформацію про заборгованість за комунальні послуги одного із представників громадської організації. Він також задавав риторичне питання про те, хто фінансує організацію і хто насправді за нею стоїть. Цікаво, що назву спонсорів цієї організації назвав не гість, а ведучий програми.
Сама громадська організація, яка відмовилася від участі в дебатах, жодної офіційної заяви стосовно цієї події не оприлюднювала. Чомусь ці події продовжує "розкручувати" один із співробітників телеканалу з електронної адреси якого було розповсюджено матеріал "Антошин продовжує "мочити" "Громадську думку". А уважні читачі видання громадської організації знають, що ця людина нещодавно стала активним членом "Громадської думки".
Після такого своєрідного діалогу залишилося багато питань.
1. навіщо було розповсюджувати телеканалу інформацію про те, що хтось когось "мочить"?
2. Чому громадська організація, яка пишається власною медіа-активністю не прореагувала на цю публікацію, яка певною мірою дискредитує і її і її окремих членів? Чи "Громадський думці" вигідно показати, що "влада її переслідує"?
3. Матеріал на телеканалі інтерв'ю з головним комунальником міста рекламний (проплачений) чи ні? І якщо проплачений, то кім? Бо вже є досвід випуску газети ЖКХ з незрозумілими джерелами фінансування.

Питань можна задавати ще багато. Можливо відповіді лежать на поверхні, але зрозуміло одне. Така форма політичного піару не є цивілізованою, а якщо вона породжує багато питань, які можна трактувати неоднозначно, то вона і небезпечна для тих, кого вона стосувалася. Особливо, якщо один з чернігівських телеканалів активізує власними інформаційними матеріалами протистояння між громадськими організаціями і владою, перетворюючись на своєрідний "інформаційний смітник".

P.S. Цікаво, що головний комунальник став "разменной монетой" у боротьбі двох відомих громадських організацій за вплив на наше місто. Адже, матеріали цих дебатів частково відтворені на шпальтах іншого безкоштовного видання, фінансованого опозиційною НУО "За Чернігів". і спрямовані проти вище згаданої організації.

 

Комментарии (15)

avner | 2010-03-02 23:59

Материал действительно подан несколько во витиеватой форме и оболочке, без фамилий и без названий организаций. По мнению автора читатель ДОЛЖЕН глубоко разбираться в местной черниговской политике для понимания и осознания прочитанного.

Ответить | С цитатой

Олег | 2010-02-18 12:10

Интересно, а какие оценки вы ставили Антошину, когда преподавали в ЧГПИ?

Да, и научитесь писать более доступным языком -- уж больно мудреные фразы. Будьте проще -- и люди потянутся.

Ответить | С цитатой

Юре | 2010-02-15 12:58

Юрій ПАПЕРНИЙПрошу прощения за отсутствие моего блога несколько последних дней. Как мне сказали, он был убран по просьбе одной из черниговских общественных организаций. После сегодняшнего уточнения кто и почему так сделал - его восстановили, но кажется "утеряно" 7 комментариев, я ни одного не редактировал в эой теме.
И еще одно - тот телеканал разослал Антошина, но не разослал стенограмму материала с Трахтенберг. ОДНАКО....

Ждите, дорогой Юра. Эфир с Трахтенберг был в пятницу в 18.20, а потом - выходные. Стенограмма разговора в среду будет готова

Ответить | С цитатой

Павло | 2010-02-15 11:51

Юра, ви так пишете, що для розуміння треба бути дуже "искушенным" в чернігівськй політиці.
Називайте речі і прізвища своїми іменами :)

Ответить | С цитатой

Юрій ПАПЕРНИЙ | 2010-02-15 10:51

Прошу прощения за отсутствие моего блога несколько последних дней. Как мне сказали, он был убран по просьбе одной из черниговских общественных организаций. После сегодняшнего уточнения кто и почему так сделал - его восстановили, но кажется "утеряно" 7 комментариев, я ни одного не редактировал в эой теме.
И еще одно - тот телеканал разослал Антошина, но не разослал стенограмму материала с Трахтенберг. ОДНАКО....

Ответить | С цитатой

Виктор | 2010-02-12 14:18

Юра Паперный выслужился перед Громадськой думкой. Следующий пост - "Кто защищает Громудумку" можно не писать. Юрик вне конкуренции!!! Сколько скидки в "Вене" будете просить???

Ответить | С цитатой

НГО | 2010-02-12 13:59

А вы пообщайтесь с учителями. они вам столько расскажут о том что сегодня происходит в школах. Волосы дыбом встанут. Директоров школ вызывают на ковер гороно и выставляют план на вступление учителей в "Громадську думку". При комсомоле такого не было.
P.S.
Паперный не просто адвокат ГД. Он там на ставке пиарщика. Так что его слезы - это всего лишь издевка над всеми нами.

Ответить | С цитатой

изверг | 2010-02-12 09:59

многим из черниговских чиновников может скоро случиться небольшая ж..., после выборов разумеется. поэтому и лижут они кое-что "Вене", твердо зная, что не зря же она выбрасывает такие огромадные деньги на раскрутку "внимательной официантки" и г. ДУПКИ. к тому же, так завязаны еще и небольшие откаты при ремонте школ и детских садов города - а в городе ж кризис.

Ответить | С цитатой

НГО | 2010-02-12 08:48

Лучше бы написали кого мочит "Громадська думка", которая в городских школах сегодня устраивает клоунаду с "добровольной" организацией там своих осередков. В добровольно-примусовом порядке по вказивке зам начальника образования Рубана учителей заставляют вступать в "Громадську думку". Если вы настоящие журналисты, то поинтересуйтесь этим вопросом...

Ответить | С цитатой

Павло Максимович Чемериський | 2010-02-11 20:50

Критически настроенный

Я навідміну від тебе ме ..зото, підписуюся своїм ім*ям і не звертаю уваги на твою маячню та пустомельство.

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: