Високий Вал

Последнее обновление 17:24 вторник, 22 сентября

Укр Рус

Павел ПУЩЕНКО

Чернігівський освітній Центр "Ініціатива", голова Ради

03.02.2009 18:12 Павел ПУЩЕНКО

Партійний PR вилився в шкандаль!

Ситуація з голосуванням щодо звернення Чернігівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України виглядала б доволі смішною, якби не наробила стільки галасу в партійних колах як БЮТ, так і Партії регіонів.

Нагадаю, що за твердженням голови фракції Партії регіонів в міській раді Володимира Вінниченка, міська рада таки ухвалила звернення.

Трапилася це у доволі сумнівний спосіб перед самим завершенням роботи сесії міської ради. Про що було повідомлено читачам „Високого валу”

Офіційний сайт Партії регіонів також розмістив це звернення як ЗВЕРНЕННЯ РАДИ, а не окремих фракцій.

Водночас в БЮТ вважали, що голосування за дане звернення не було взагалі.

Офіційно позицію ради розтлумачив Олег Шеремет – секретар міської ради (теж, до речі, регіонал), заявивши, що голосування по даному зверненню не було. Було голосування по заяві по ситуації з інсуліном, яке деякі розцінили як голосування і за звернення до президента - пояснив він.

Цікава практика в нашій міській раді, коли спочатку читається заява чи звернення на початку сесії, а потім воно голосується в кінці сесії в „Різному”. Для чого це було робити не зрозуміло. Зрозуміло одне, що такий спосіб ухвалення рішень є неприйнятним, коли та чи інша сторона може в у свій спосіб трактувати результати голосування. І ці претензії можна спрямувати до ведучого засідання міської ради – міського голови Олександра Соколова, який щодо даного голосування не „розставив всі крапки над і”, давши таким чином привід до маніпуляцій та різночитань. 

закрытьДобавить комментарий:

Самое главное

1

Цены: кидать курить или есть?

Опубликовано – 05.01.17 12:42

2
4
5

Мерзнуть с 6 января готовы?

Опубликовано – 05.01.17 11:04