Високий Вал

Последнее обновление 10:34 вторник, 4 августа

Укр Рус

Павел ПУЩЕНКО

Чернігівський освітній Центр "Ініціатива", голова Ради

21.08.2009 22:27 Павел ПУЩЕНКО

Пам’ятник Мазепі відкрили таємно? !

Ввечері п'ятницю, 21 серпня, з'явилася інформація, що відбулося урочисте відкриття пам'ятнику Івану Мазепі. Зі слів очевидців біля встановленого погруддя гетьмана,  що знаходиться поруч з будівлею Колегіуму, участь в церемонії взяли представники обласної державної адміністрації та обласної ради

Причиною завчасного відкриття пам’ятнику, як повідомило джерело "ПіК", стала напружена ситуація в місті. До Чернігова почали стягуватися ліворадикальні організації, зокрема одеський «Прорив», з метою влаштувати провокації та спроби зірвати відкриття пам'ятнику гетьману України та мецената Чернігова Івана Мазепи.

Мабуть, тому адміністрація і прийняла рішення про відкриття монументу завчасно аби запобігти вчиненню протизаконних дій.
В освяченні погруддя здійснили церковні служителі УПЦ - КП.
Також стало відомо, що біля пам'ятника виставлено охорону.
Слід нагадати, що за Планом заходів до Дня Незалежності офіційне відкриття пам'ятнику планувалося на 24 серпня о 10:30.

 

Комментарии (12)

Поліщук | 2009-08-22 10:11

Отож бо і воно, що справді влада у нас настільки безхребетна, що постійно потурає меншості, повністю зневажаючи позицію більшості. Чи це у неї від гіпертрофованого європейського лібералізму - слава Богу, що хоч ще одностатеві шлюбі не визнала.
Роблять усілякі каурови-вітренки-корнілови-ЕСМи що заманеться, а влада – нічичирк. Хай би повчилась у нашого північного сусіда – давно б сиділи по домівках(у кращому разі) тихесенько.
Стосовно місця розташування – підтримую 100%. Біля Колегіуму який відбудовано зусиллями Мазепи – де ж іще. Зрозуміло, що таким москвофілам як «Чернігівець» набагато було б приязніше як би встановили десь на пустирі, чи біля міського звалища. Тут нема жодних сумнівів.
Що ж поробиш, що Мазепа будував церкви та освітні заклади по Україні. То цілком логічно встановити такий пам’ятник біля одного з таких його спадщин.
Стосовно «анахвеми» - то вже навіть і не смішно. Це вже давно діагноз для фірми по наданню посередницьких послуг на спілкування з Богом, що була організована за 100-відсоткового капіталу російської монархії та переоформленої на НКВС-МДБ-КДБ-ФСБ середині 20-го сторіччя. Це ще питання – що вони роблять у споруді яка будувалась зовсім не Московським патріархатом і хто із владних коридорів дав дозвіл на це.
А що повинен був Президент зробити щоб поєднати країну? Провести етнічні чистки? Загнати російське населення Сходу України у газенвагени, чи навпаки – українське населення Заходу туди ж? Звісно, це фігурально, але щось мені підказує, що дописувач «Чернігівець» задовольнився би тільки другим рішенням. До речі, і тему розділення Україні у 2004-му почали роздмухувати саме промосковські політичні сили (чи краще - бандугруповання) Сходу України. От хто так долучився до «поссорить славянские народы», а особливо їх «обком» з першопрестольної, до якого вони чи не щотижнево мотаються зі звітами про проведену роботу на тимчасово відторгнутих територіях.
А історію зовсім не треба переписувати. Її треба просто повністю прочитати. І тоді спадає облуда та словесна полова з багатьох стереотипів імперської пропаганди як то «старших і молодших братів та сестер», «визвольні війни російсько-рядянської зброї», «світло цивілізації» цим визволенним та таке інше. Все, насправді, набагато складніше і зовсім так біло та пухнасто. І наш Президент, принаймні, хоч якось намагається відкрити очі людям, але, на мою думку, досить мляво, нажаль.
А про вашу «собачью жизнь» то вже і не пишіть – ото сидите у будці своїй об одинадцяті годині ночі та пишете коменти на форум. То ви останню копійку в голодних дітей забрали щоб за І-нет заплатити? То ганьба, тоді, таким як ви.

Ответить | С цитатой

Чернигов | 2009-08-21 22:43

А по чему не ночью его открыли? У нас в стране все делается против воли большенства народа! Если нет проблем и общественное мнение за открытие подобного памятника зачем тогда делать открытие вечером,вне плана и под большим секретом??? Да это все по тому что Власть и Президент в стране идиоты!Все делают против народной воли. Боялись провокаций? Да власть сама провоцирует провокации! Если памятник Мазепе устанавливали в любом другом месте города то и шума левых сил небыло бы. Так нет надо установить памятник на Валу, на святом месте,установить памятник Гетьману на которого церковь наложила анафему, и не важно когда это было и какая церковь это сделала. Важно что это факт и наша история! Но разве у нашего пока еще Президента есть хоть какие нибудь принципы? Нет! Этот Президент делает все что бы разделить Украину! Что бы поссорить славянские народы! Что бы переписать историю! А по нашу собачью жизнь я уже и не пишу, уж он посторался! Позор!

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий:

Самое главное

1

Цены: кидать курить или есть?

Опубликовано – 05.01.17 12:42

2
4
5

Мерзнуть с 6 января готовы?

Опубликовано – 05.01.17 11:04