Високий Вал

Последнее обновление 16:11 четверг, 25 июля

Укр Рус

Владислав САВЕНОК

Журналіст за освітою

Проти кого воюємо, журналісти?

Війна між Кабміном і Президентом, опозицією й коаліцією, білими й пухнатими із сірими в яблуках набридла. Усі хочуть, вибачаюся, мати журналістів на своїй стороні, щоб гавкали по-їхньому. Бачите, який ґвалт стоїть!

Народ затикає вуха, закриває очі - не можу терпіти! Де валідол і валеріанка?

Колеги, проти кого або чого воюємо?

У нас же середня зарплата, як у народу, від 550 до 2000 гривень у най..-най…! А останніх - одиниці в Чернігові. За таку зарплату треба відстоювати тільки інтереси трудяг, таких як ми. Тобто народу.

З ким - з'ясували. А тепер - хто наші вороги? Хто заважає по-людськи жити!

Хто сам жирує, а нам кидає копійки, як і більшої частини народу. Ми з вами - не у Швеції, де багаті діляться з бідними... податками. Де народ на свої кревні може собі дозволити багато.

Так хто вороги? Ой, багато! Вони - депутати верховні - приймають закони, по яких пенсії й зарплати в них у тисячу разів вище, ніж у нас. Куди вже їм думати, ЯК ціни нас б'ють у магазині й лікарні!?

Вороги й депутати місцевих рад. Незрозуміло чому (або зрозуміло!?) віддають за безцінь землі, а різниця осідає в їхніх божевільних квартирах, машинах, дачах і човнах, а не в бюджеті. Тому й лікуємося ми в убитих безкоштовних поліклініках, задихаємося в чергах з аналізами, укладається оселедцем у палати забутих лікарень. Ми не у Швеції.

Наші вороги й керівники, які не платять зарплат або дають відчіпного в конвертах, прирікаючи на злидарську пенсію й, читай вище, яку медицину.

Вороги журналістів – хто прагне зробити нас бидлом, знущаючись із трудових колективів! Усі - хто нас труїть.

Ми вільні люди й будемо робити все, щоб завоювати право жити по-людськи. Це можна зробити тільки разом, а не поодинці. І не битися один з одним, на радість тим, хто нагорі!

Комментарии (5)

Влад | 2008-07-07 14:44

Микола

дякую, я так зрозумів, що це мене стосується. піду молитися, діяти, думати оригінальні думки, якщо вдасться, почеплю табличку "не продається", викину лицемірство, коли не вдається жити так як велить МИКОЛА . а краще за все удавитись, бо не виходить жити за принципом "як бути краще, а не як жити краще".

Ответить | С цитатой

Микола | 2008-07-07 14:21

Які ж бо ми бідні.
Навіть на думки!
Не говорю про конкретні дії
Скрізь ліцемірство, продажність на словоблуддя.

Ответить | С цитатой

Влад | 2008-06-11 11:43

Чепурному.
Хочу вірити, що не читали. Хоча кілька журналістів і один редактор, дзвонили і подякували, що висловив їх думки. А з іншого боку ніхто не хоче йти на "війну" ні за кого. Це природньо.

Ответить | С цитатой

Василь Чепурний | 2008-06-10 19:06

Владислав, як ти думаєш -- чого публіка ніяк не зреагувала на твою статтю? Через всезагальну продажність? Через те, що тобі не вірять? Через суцільний "пофігізм"? Інші варіанти?

Ответить | С цитатой

Олег | 2008-06-06 10:30

Желаю всем-всем журналистам больше удовольствия и драйва от работы, а в своей профессии и в своих ежедневных, еженедельных материалах - праздновать жизнь! Быть дружнее и добрее! И никакая... нас не одолеет :)

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: