Високий Вал

Последнее обновление 16:11 четверг, 25 июля

Укр Рус

Владислав САВЕНОК

Журналіст за освітою

Чому виродилися чернігівські льотчики?

Чим славився Чернігів у часи Радянського Союзу? Унікальними пам’ятниками часів Київської Русі, найчистішою річкою – Десною, радіозаводом, що клепав техніку для космосу, ще парою жіночих підприємств  і Чернігівським вищим військовим училищем льотчиків.

Останнє кувало кадри знов-таки для космосу. Чернігів був не тільки історичним, а й космічним містом.

Щодо ЧеЗаРи, то зараз ви бачите, як вона микається між «красивими і розумними».  А кадрових  льотчиків  перед розвалом училища заставляли смикати тавичку на аеродромі. О часи, о звичаї!

Іронічна публікація в газеті «Вал» за червень 2001 року поверне вас у ті часи.

ПЕРЕД ПРИЛЬОТОМ ЛУКАШЕНКА НА АЕРОДРОМІ ПОСКУБАЛИ ТРАВИЧКУ

«Нехай би частіше до нас їздили Президенти, щоб у місті порядок наводили», - ця фраза досить часто зустрічалася в розмовах чернігівців напередодні приїзду вищих посадових осіб  України й Білорусії. Військові ж з особливою гордістю згадують підготовку до будь-якої події.

Усі, хто коли - або служив  у славній українській армії, як і в іншій не менш славній армії, знають - приїзд начальства нічого гарного не обіцяє. Все життя перетворюється в суцільний «шмон».

Наприклад, у радянській армії любили  красити траву в яскраво-зелений колір, садити зелені дерева на один день... Яких  тільки чудес за службу не надивишся.

У Чернігові вирішили підтримати славні армійські традиції військового братерства. Як нас повідомили, на військовому аеродромі, де повинен був приземлитися Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко, готувалися особливо ретельно. Командири вирішили повністю задіяти наше славне воїнство в наведенні порядку.

 Як відомо трава, у більшості випадків, росте не за статутом.

Саме тому її так не люблять командири всіх видів військ у всіх країнах. Наш  військовий аеродром - не виняток. Підступна трава початку виростати між плитами й не тільки на злітній смузі.

Як можна! Відставити траву! 

Саме тому славне воїнство розгорнулося в ланцюг і  повисмикувало «оборзевшую» траву між плит. Хто конкретно й у яких військових званнях робив цей подвиг - говорити не треба!

Наша армія міцна своєю важкою ратною працею! Але, треба сказати,  слава про цю непримітну подію розлетілася по всьому Чернігову!

Чи не кожний льотчик готовий був ударити себе в груди  й сказати: «Я готовий виконати будь-який наказ своєї Батьківщини!».

Цим сильна й непереможна наша армія!

2 червня 2001 року

Влад САВЕНОК, спеціально для газети «Вал»

Комментарии (8)

Влад | 2008-06-15 08:30

Таня, травка не по уставу - это очень свободолюбивая трава, которая растет не по воле генералов,а так - сама по себе. не путать с "травкой", которую курят.

Ответить | С цитатой

Бьют | 2008-06-14 19:27

Сьогодні Юля згадала, що в Україні уже літаки не випускають. Років через 15 іще згадуватимуть, що у нас випускали обладнання для космічних кораблів. У Чернігові.

Ответить | С цитатой

чезара | 2008-06-14 16:43

скоро ЗеЗаРу заберут у словаков и Россия будет главным инвестором.Колесников к этому ведет. Словаков кинут.

Ответить | С цитатой

бело-гура | 2008-06-14 16:39

Лекашенко - это гордость нации! Если бы у вас был такой Президент, у вас бы с армией все бы было нормально!

Ответить | С цитатой

Render | 2008-06-14 16:35

У нас не то что деревья красили и траву, солдаты для приезда начальства 15 километров дороги ветками сосны укладывали, чтоб не качало маршала Советского союза, когда он ехал по дороге. На дубах армия держится

Ответить | С цитатой

таня | 2008-06-14 16:19

а статья прикольно написана. Особенно тавка не по уставу.это что наркотик?

Ответить | С цитатой

таня | 2008-06-14 16:17

вопрос надо ставить руководству страны. И возможно уже следующему. или следующей страны. кто не содержит свою армию - тот кормит чужую

Ответить | С цитатой

лётчик | 2008-06-14 13:05

Да, государство поиздевалось и выбросило нас нафиг

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: