Високий Вал

Последнее обновление 16:11 четверг, 25 июля

Укр Рус

Владислав САВЕНОК

Журналіст за освітою

ДИПЛОМ ДЛЯ ХОМИ. Невіруючого і «внимательного»

Ситуація , відверто кажучи, дурна. Хтось із читачів «Високого Валу» вирішив, що я – Владислав Савенок - насправді є героєм анекдотів про Петька, ад'ютанта Чапаєва.

Пригадуєте ж анекдот, як Петько поїхав в Англію у відрядження на місяць. Повертається багатий, в розкошах купається, грошима смітить, подарунків навіз на всю дивізію. Своїй подрузі Анці подарував каблучку з діамантом, а Василю Івановичу – нову машину. От і викликає його Чапаєв та й каже:

- Ну, Петько, я ж нещодавно сам туди їздив і нічого не привіз! А як тобі вдалося за місяць таку купу грошви заробити і стільки подарунків навезти?

- Дуже просто, Василю Івановичу. Приїхав я в Лондон і пішов у джентльменський клуб в «очко» грати. Здають карти. Роздали. Один англієць і заявляє: «Панове, у мене «очко»!» А я йому кажу «Покажи!». А він мені так ображено: «Я ж джентльмен!» Ось тут то, Василю Івановичу, у мене карта і пішла!!!!!

Я це до чого? Ну, так просто. Хтось сумніваються, що я маю диплом журналіста. Цілком слушно. Напевне я комусь дав право сумніватися, адже ж саме «внимательний» нагадав мені , що Савенок, мовляв, кравець.

Так, кравець. Багато викладачів на факультеті журналістики Київського держуніверситету навіть дивувалися: «У вас же така чудова професія!» А один сказав більше: «Навіщо оце вам потрібна така морока як журналістика, і до того ж неспокійна!?» Я йому відповів. Як і відповідав на це запитання в інтерв’ю «Семейной газете».

Однак «внимательный» цього не читав. Тому саме через нього мені доводиться вивішувати свій диплом і додатки. Даруйте мою нескромність.

\

\

\

\

\

І останнє - КОМЕНТАРІ в матеріалах щодо "дипломної теми" «Захоплення заручників у суді Чернігова не було!!!» та «Терорист» хотів, щоб його вбили в суді

Влад | 2008-07-16 14:36

внимательный

Дякую за нагадування. Упродовж доби повішу, а то якісь матеріали царапав, замість того щоб доказ вішати.
Ти правий частково. У мене два професійні дипломи: журналіста і кравця (5 розряду). Тільки ти такий розумний - підкажи , де його можна розмістити , щоб це було етично. ... Ти ж розумієш, що не під фотографією ж Мельника його розміщувати.
Ти ж сам знаєш, що в коментар його не вставиш також...
Міркуй разом зі мною, якщо хочеш його побачити. Тобі диплом з додатком чи без?
Може в Однокласниках ру? Чи в в Контакті? Чекаю пропозицій
P.S. А поки вирішуємо, можеш запитати у моїх колег, які теж є дипломованими журналістами у Чернігові: Василь Чепурний, Сергій і Тетяна Дзюби, Сергій Оліферовський та Любов Пархоменко, Ольга Капустян та Олег Шолох, а також Сергій Павленко та Олена Кияшко. А ще багато інших однокурсників, які навчалися в КДУ на факультеті журналістики 1986-1992 роках

Відповісти | З цитатою

внимательный | 2008-07-16 13:27

Савенок, ты обещал по возвращении из командировки показать всему честному народу свой диплом, ГДЕ ОН? Ведь ты же портной, а не журналист, не правда ли? А то твои почитатели облизывательно называют тебя профессиональным журналистом, подтверди, что ты проффеесор швейных дел, успокой громаду

zoya | 2008-07-10 23:35

Прикольно что тут кто то сомневается в дипломе журналиста Савенка. Правильно. На самом деле у Савенка диплом инженера. Он его получил в США, когда учился вместе со Зваричем. И по обоюдной договоренности дипломы они предъявлять отказываются и выступают под прикрытием - Зварыч - юриста, а Савенок - журналиста.

abc | 2008-07-10 14:28

Маючий очі - побачить і по матеріалах Влада Савенка, чого він вартий.
А якщо якась бездарність представить посвідчення "проффесора журналістики", то що, всім захоплюватися його опусами?
До коментаря "читача" додам - у "внимательного" не тільки коментар від лукавого, а й логіка.

Сергій | 2008-07-10 14:03

Внимательный

"А можно как-то увидеть ваш диплом журналиста, господин Савенок?"
Вихована людина, перш ніж звертатися до іншої, представиться сама. А тут якийсь перець, не представившись, вимагає від людини з конкретним прізвищем документ...
Може давайте просто менше трьопу з особистими накатами, га?

Разум | 2008-07-10 10:25

Внимательный

Блистать маразмом не красит, уважаемый "внимательный" баламут. Конечно же, ни Савенок ничего не должен чинушам, ни Савенку никто ничего не должен. Он просто делает свою работу качественно. Если ты по жизни сам законченный пиарщик а не журналист, то не ищи противоречий в материалах Савенка. Внимательно изучи коммент АВС!
Я не видел, чтобы кто-то утверждал, что ВВ - "единственный" )). Правда ВВ единственный в этом смысле, кто не занимается плагиатом, передирая горячую новость Савенка без подписи, а задает тон и держит всех в тонусе такими вот материалами.
А фото диплома, уверен, Савенок вам вышлет на мыло. Если этот общеизвестный факт вам неизвестен.

Внимательный | 2008-07-10 09:58

Респект Баламуту! Единственный реальный, объективный комментарий. Остальные, складывается впечатление, что что-то должны «великому» Савенку., поэтому и поют ему хвалебные оды на разные голоса. Объективностью в его статьях, по крайней мере на эту тему, и не пахнет. Он занял позицию защитника афганца. А как же другие стороны? Если Вы так защищаете материалы Савенка, то уж потрудитесь перечитать их внимательно. Его статьи противоречат друг другу. Баламут правильно заметил, что сначала он говорит поганки про Соколова, а потом его же и хвалит. Кстати, это уже не первый раз. Давно почитываю этот сайт и заметил, что если Савенок выдал статейку про «плохого» Соколова, то буквально на следующий день выдаст и про «хорошего» мера.
И еще по поводу «дипломированного» журналиста ))))))))JСавенка
А можно как-то увидеть ваш диплом журналиста, господин Савенок? А то сильные сомнения меня одолевают, что он у Вас вообще имеется.

Комментарии (4)

Сергей | 2008-12-25 11:44

Влад, привет.
Случайно нашел тебя тут. Надеюсь у тебя все нормально, давно тебя не видел.
Чтобы напомнить - я и Славик работали с тобой. Славик еще там :)
До сих пор помню плакаты на стенах :)

Забей им что-то доказывать :) Ты хороший журналист. Всем не угодишь :)

Удачи тебе :)

Ответить | С цитатой

Влад | 2008-07-18 14:41

"Тупая злоба разъедает душу" - бережи своє здоров'я, аноніме. Всі люди працюють за гроші, ти - також. У мене почасова оплата праці, але не журналістиці. Зарубай собі на носі. Але тобі все одно цього не зрозуміти. Розслабся, вихідні попереду:)

Ответить | С цитатой

! | 2008-07-18 14:15

влад,хватит выпендриватся. нам пофиг твои бумажки. лучше пиши нормально. а не под заказ за бабки

Ответить | С цитатой

Павло Пущенко | 2008-07-17 15:20

Васильовичу та не звертайте Ви уваги на цих телепнів. Воно ж сидить, колупається в носі і пише всяку фігню. Хай гавкають хоть позахлинаються. Караван має ЙТИ!
Чого і бажаю.

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: