Високий Вал

Последнее обновление 19:28 пятница, 10 мая

Укр Рус

Александр Бондарев

Громадсько-політична діяльність

Хто кого!? або "ПОЧАЛОСЯ". Головнокомандуючий Ющенко бажає крові?

ПРОЧИТАВ СТАТТЮ І СТАЛО СТРАШНУВАТО ЗА МАЙБУТНЄ НАШОЇ ДЕРЖАВИ. НАЙГІРШЕ - ЦЕ КОЛИ СВОЇ СТРЕЛЯЮТЬ В СВОЇХ. КОЛИ БРАТ ІДЕ НА БРАТА, КУМ НА КУМА...

МЕНІ І ДОСІ НЕЗРОЗУМІЛО, КОЛИ ГОВОРЯТЬ: "ГЕРОЙ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ". НЕ ДОХОДИТЬ ДО МЕНЕ, ЯК МОЖНА БУТИ ГЕРОЄМ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ!!! ЦЕ, ЩО ХТО БІЛЬШЕ ВБИВ СВОЇХ ГРОМАДЯН, БРАТІВ, КУМІВ, СЕСТЕР... І ТІЛЬКИ ЗА ТЕ, ЩО ТІ ХОЧУТЬ ТОГО Ж, ТІЛЬКІ ІНШИМИ ШЛЯХАМИ?! СЬОГОДНІ НАШУ БАТЬКІВЩИНУ РОБЛЯТЬ ГЕОПОЛІТИЧНИМ ОБ'ЄКТОМ, А МИ ЗНОВУ (НАРІД) ТЯГНЕМОСЯ ЗА НЕВДАЛИМИ "ГЕТЬМАНАМИ". НАСКІЛЬКИ ЧАСТИН РОЗІРВУТЬ УКРАЇНУ ЦЬОГО РАЗУ???

НАЖАЛЬ АМБІЦІЇ КЕРІВНИКІВ МИ ЗВАМИ СТАВИМО БІЛЬШЕ ЗА НАШУ ДЕРЖАВУ І  АВТОМАТИЧНО СТАЄМО ЗАРУЧНИКАМИ  ЇХНІХ ОСОБИСТИХ ІГОР.

ТАКЕ ВЖЕ БУЛО В НАШІЙ ІСТОРІЇ, АЛЕ ВИСНОВКІВ, ЗВІСНО, НЕ РОБИМО.

 

2008-09-06 13:41

 www.prokuratura.org.ua


Головнокомандуючий Ющенко бажає крові?

Як стало відомо від джерела, близького до Секретаріату Балоги, найближчим часом готується силове захоплення влади в Україні.

Демарш пропрезидентських парламентаріїв з послідуючою заявою Президента України Віктора Ющенко щодо конституційного перевороту в Україні стали активною фазою, відпрацьованого у Секретаріаті Президента, плану насильного запровадження прямого президентського правління.

Відповідно сценарію, для «поновлення» конституційного ладу в державі Президентом та його Секретаріатом передбачено застосувати силу військових формувань.

З цією метою вже віддані відповідні вказівки керівництву внутрішніх військ МВС України, номінально підпорядкованих Юрію Луценку. Відомо, що начальник штабу внутрішніх військ генерал-лейтенант Левченко направив офіцерів-посильних (для недопущення розголошення) до керівників територіальних підрозділів з відповідними усними розпорядженнями щодо підготовки введення внутрішніх військ до Києва. Офіцерам внутрішніх військ на цей час відмовляють у наданні чергових відпусток.

На даний час також вирішується питання щодо передачі внутрішнім військам МВС важкої військової техніки з Міністерства оборони України.

Крім цього до Києва підтягуються 2 бригади аеромобільних військ МО України. Міноборони дало відповідну команду на передислокацію.

До участі в поваленні «диктатури» Прем’єр-міністра та «пропрезидентської» Верховної Ради залучено спецпідрозділи СБ України та Управління державної охорони.

Так, було проведено підготовку підрозділів «Альфа» СБУ. Відповідно до листа Т.в.о. Голови СБУ В. Наливайченка, спецпідрозділом «А» з Міноборони додатково отримано значну кількість боєприпасів.

Щодо участі в силовому сценарії ведуться переговори з Головою прикордонної служби генералом армії М. Литвином. Останній не бажає погоджуватись, але до підтримки військового заколоту його активно схиляє старший брат – екс-спікер В.Литвин.

Право на використання Президентом військових формувань, нечітко приписане ст. 106 Конституції України, буде використано наразі громадських безпорядків в Києві.

Привід для цього підготували.

Стало відомо, що в слідчому управлінні СБУ порушено кримінальну справу за статтею «державна зрада» стосовно Ю.Тимошенко, В.Турчинова та А.Портнова. Текст постанови особисто корегував заступник Голови СБУ М.Герасименко, вірнопідданий В.Балоги.

Очікується, що ця постанова буде озвучена найближчим часом і «державні зрадники» негайно будуть затримані та доставлені в слідчий ізолятор.
Далі, звичайно виникнуть бурхливі акції протесту прихильників Юлії Тимошенко, які провокатори від Банкової перетворять у кроваві безпорядки.

Відомо, що це не єдиний силовий сценарій Банкової. В Секретаріаті Президента активно відпрацьовувався і інший план. Відповідно задуму передбачалось спровокувати військовослужбовців російського військового контингенту в Криму на застосування зброї. Жертви з української сторони гарантувались.

Перша кров дозволяла б Ющенку заявити про загрозу нападу з боку Росії та дати вказівку Богатирьовій підготувати відповідні пропозиції щодо введення воєнного стану в Україні.


Источник: Ігор Військовий, спеціально для "ГПУ"

www.prokuratura.org.ua

закрытьДобавить комментарий: