Високий Вал

Последнее обновление 14:29 четверг, 23 мая

Укр Рус

Александр Бондарев

Громадсько-політична діяльність

Левко Лук'яненко пішов від Ющенка зі скандалом

 

 

Левко Лук'яненко пішов від Ющенка зі скандалом

Народний депутат України Лукянова Катерина (група НАРОДНА САМООБОРОНА) колись сказала про

Ющенка, що скоро від нього навіть бджоли розлетяться. Так воно і виходить. Спочатку він кинув майже всю команду майдану, далі Жванию, Гриценка, Луценка… потім  Вакарчука, а тепер не витримав, навіть, «совість нації» Левко Лукяненко. Хто наступний – Балога чи може бджоли? Мабуть, убивати надії людей та і свої рейтинги вміє тільки Президент Ющенко.  

А, Левко Лук'яненко склав із себе повноваження голови комісії з помилування при президенті, написавши відповідну заяву на ім'я глави держави Віктора Ющенка.

Своє рішення Лук'яненко аргументував тим, що Ющенко так і не почав нову добу в історії України, повідомляє УНІАН.

"Замість посадити бандитів до в'язниці, ви їх поставили поруч з собою, що майже однозначне з опусканням себе до їхнього рівня", - звернувся Лук'яненко до президента.

Вказуючи на те, що Ющенко "оточив себе людьми, які дбають не про долю України, а про свої егоїстичні інтереси", Лук'яненко апелює до президента:

"Ви потураєте главі вашого секретаріату, який зниження рейтингу "Нашої України" вирішив лікувати не покращенням її діяльності, а створенням іншої партії".

"Глава секретаріату розіслав по областях антиконституційну вказівку, щоб керівники виступили з вимогою до президента встановити пряме президентське правління, але ви маєте знати, що таке не передбачене Конституцією і є ні чим іншим як узурпацією влади", - додав він.

На думку Лук'яненка, президент не скористався теперішніми вищими повноваженнями для наведення ладу в країні, і надання ширших прав сьогодні несе загрозу національній безпеці країни.

"Надання вам ширших прав, у теперішню відсутність виконавської дисципліни в органах виконавчої влади, створило б в Україні страшніший хаос, яким не проминула б скористатися Москва для перетворення України в Малоросію", - заявив Лук'яненко.

"Ваше прагнення продовжити собі президентські повноваження не чесним служінням Україні, а різними організаційними способами та боротьбою проти вашого ж помаранчевого уряду та публічне звинувачення голови уряду у злочині – неприпустиме", - додав він.

Політик переконаний, що "президент цивілізованої держави перед тим, як звинувачувати прем'єра у злочинах, дав би завдання слідчим органам спочатку встановити істину, а вже потім виступати публічно".

"У морі хабарництва і беззаконня, в павутинні бюрократичного дисциплінованого жадібного чиновництва звичайна людина підіймає голову й задихається від втрати моральних критеріїв на вершині державної піраміди з вами на чолі", - йдеться у заяві.

Усе вищезазначене не дає можливості Лук'яненку, як він стверджує, продовжувати працювати надалі на чолі комісії.

"За таких обставин вважаю за неможливе продовжувати виконання обов'язків голови комісії з помилування при президенті Ющенку і повертаю посвідку", написав Лук'яненко.

Доречи, Левко Лук'яненко був автором декларації про незалежність України.

Комментарии (8)

Claudia | 2015-09-09 21:46

Stay invomratife, San Diego, yeah boy!

Ответить | С цитатой

Слон | 2008-09-23 16:02

Если не Лукьяненко, то кто тогда совесть нации?!!

Ответить | С цитатой

Паша | 2008-09-22 21:52

Kиевлянинъ

НЕ СОРОМНО, НЕШАНОВНИЙ к...ъ, ТАК БАЗАРІТЬ?!
ПРО ЛЮДИНУ ЯКА Є ВЗІРЦЕМ НАЦІЇ, ЯКА ДУЖЕ БАГАТО ЧОГО ВІДАЛА, І ЯКА ДОСІ (ПЕРЕБУВАЮЧИ НА ПЕНСІЇ) ЩОСЬ РОБИТЬ ДЛЯ УКРАЇНИ?!!!
МАБУТЬ, ЯЙЦЕГОЛОВІ, ВЖЕ ВСІ МІЗКИ ТВОЇ СКУПИЛИ!
У ЛЮДИНІ КУЛЕМЕТНА ЧЕРГА НА СПИНІ ЗА КОВТОК ВОДИ , А ТОІ ПАДЛО, ВИХУХУЛЕНИЙ НА ДРІЖЖАХ СВОЇХ БАТЬКІВ-КОМСОМОЛЬЦІВ, ЯКІ ЗА "ГРАМОТУ" ГОДНІ ЦІЛУВАТИ ЖОПИ, А НЕ ТІЛЬКИ ПИТИТ ВОДУ З ПАРАШ!!!

Ответить | С цитатой

Kиевлянинъ | 2008-09-20 13:24

Это для кого старый парашник Лукьяненко совесть нации!? Разве что для маргиналов с хренопольских помоек.

Ответить | С цитатой

новатор | 2008-09-19 21:57

Ех,президенте,а ми так вірили вам і раділи омріяному у 2004 році! Шановний пан Левко завжди був для мене совістю нації нею і залишається.

Ответить | С цитатой

новатор | 2008-09-19 21:57

Ех,президенте,а ми так вірили вам і раділи омріяному у 2004 році! Шановний пан Левко завжди був для мене совістю нації нею і залишається.

Ответить | С цитатой

Бджола | 2008-09-18 13:07

Туди йому і дорога...

Ответить | С цитатой

brutal | 2008-09-18 02:54

все правильно. Витя пьет и еще долго будет пить из колодца в который он так усиленно плевал.

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: