Високий Вал

Последнее обновление 20:48 пятница, 21 июня

Укр Рус

Александр Бондарев

Громадсько-політична діяльність

Плати і служи!

Плати і служи!

Сьогодні у в залі засідань президії обласної ради обласною радою спільно з представниками місцевого самоврядування та політичних партій був проведений круглий стіл на тему: “Чернігівська обласна рада в контексті місцевих виборів за новими правилами”.

На мій погляд, новий закон про місцеві вибори дуже поганий і вкрай небезпечний. Партія регіонів зі своїми сателітами (Комуністами та Литвином), на мою думку, хочуть прихватезувати політику в Україні. Їхній новий закон дозволяє скуповувати голоси громадян, а також вводить нову політичну корупцію. На виборах будуть вигравати тільки ті, у кого більше грошей. Тобто ті, хто вкрав заводи і фабрики наших дідів та батьків, які вони будували, які давали рівноцінність прав – зараз буде красти голоси і право вибору у нас.

Цей їхній закон забрав у нас право само висуватися, обиратися та бути обраним вільно. Вони придумали, що люди повинні йти їм на поклін, щоби стати висуванцем від їхніх політичних сил. А, що політикани їм  можуть сказати? Думаю, тільки одне: «Плати і служи!».

Країну хочуть замордувати, хочуть залякати людей, нав’язати своє. На нашу думку, це з ними зіграє в погану гру, бо ми всі пом’ятаємо, як в такі ігри грало СДПУ(о).

  

Скоро в Чернігівській обласній раді буде розглядатися питання про кількісний склад місцевих рад. Так, за проектом пропонується міськім радам області мати по 30 депутатів; Чернігівській, Ніжинській і Прилуцькій по 50 депутатів; районним радам – по кількості територіальних громад. Самій Чернігівській обласній раді пропонують 100 депутатів.

Все, начебто, не погано, але… знову ж по новому закону в Обласну раду будуть обирати   2 людини з району та міст обласного підпорядкування, яких у нас 3 (Чернігів, Ніжин, Прилуки). От тепер уявіть: одному кандидату від Чернігова в депутати Обласної ради треба набрати, як мінімум 30 тисяч голосів, а кандидату від Варвинського району – 3 тисячі. У мене питання – де справедливість?!

На моє переконання у депутатів, хто писав цей закон і хто за нього голосував – немає міри справедливості. А, як вважаєте ВИ?

Комментарии (3)

Бондарев | 2010-08-26 12:38

Депутат

Не хвилюйся у нас все нормально. Але мова йде про право вибору людей. Цей закон забрав у них право обирати того, за кого хочуть.

Ответить | С цитатой

Elani | 2010-08-20 21:18

ну собственно мое мнение Вы знаете

Ответить | С цитатой

Депутат | 2010-08-20 14:59

шо за гон! "заводи і фабрики наших дідів та батьків".
"Цей їхній закон забрав у нас право само висуватися, обиратися та бути обраним вільно".- это вообще абсурд. Читайте закон о партиях, там это уже заложено с 90-ых годов.
И один вопрос. Сколько у политической партии "Народная самооборона" официально зарегистрированных представительств в районах области, когда они зарегистрировались, и с какого года берет начало ваша партия?

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: