Високий Вал

Последнее обновление 21:25 воскресенье, 16 июня

Укр Рус

Геннадий Максак

керівник аналітичного центру "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень"

Нотатки на полях: Модернізація України

Сьогодні розпочинається цикл регіональних обговорень проекту стратегії «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ». Кампанія, здійснювана Національною громадською Мережею підтримки реформ, має на меті виробити концептуальний документ, в якому було б систематизовано та обґрунтовано проект найактуальніших реформ для нашої держави.

Регіональні громадські обговорення з 14 по 18 грудня відбудуться у провідних навчальних закладах  Луцька, Львова, Чернівців, Донецька, Сімферополя, Сум, Харкова, Дніпропетровська та Одеси. Підсумкове обговорення стратегії «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» відбудеться в Києві у січні 2010 року.

В той же час, прикро, що такі обговорення не проходитимуть в Чернігові, оскільки тема обговорення та напрацьовані пропозиції заслуговують на увагу активних представників громадськості.

Це один з небагатьох проектів, який об’єднав відомих представників українського громадського сектору, аналітиків та правозахисників. До розробників стратегії долучились Ігор Коліушко (Центр політико-правових реформ), Ігор Бураковський (Інститут економічних досліджень та політичних консультацій), Олександр Сушко (Інститут Євро-Атлантичного співробітництва), Євген Бистрицький (Міжнародний фонд «Відродження») та Євген Захаров (Харківська правозахисна група).

 Я ознайомився з відповідним дослідженням, яке було напрацьоване і винесене на обговорення, і мушу визнати його актуальність та комплексність. Охоплені практично всі сфери, які потребують оновлення, реформування, від політичної системи до громадянського суспільства. Було б добре, щоби майбутній президент прислухався до цих порад… Дуже цього хотілося б.

Втім, раджу всім ознайомитись з цим матеріалом. Коротку версію дослідження можна знайти тут.

закрытьДобавить комментарий: