Високий Вал

Последнее обновление 10:09 среда, 17 июля

Укр Рус

Оксана ГОЛУБОВА

Керівник Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість»

Волонтери «Справедливості» – це золотий запас патріотів України

Людям з "мирної землі" важко зрозуміти, що таке війна, тим, хто бодай один раз не привіз допомогу добровольцям чи військовим на передову. 

Хто не бачив, як наші оборонці п’ють привезену волонтерами воду у спеку. Не випускаючи зброю із рук. 

Або як тяжкопораненого бійця привозять з передової у фронтовий госпіталь, де його перев’язують лікарі Першого добровольчого медичного шпиталю імені М. Пирогова. А потім він під крапельницею, аж сірий від втрати крові, просить тільки одного – покурити. 

Наші волонтери з команди Чернігівської обласної організації Руху «Справедливість» доставляли і ліки, і найнеобхідніше на «нуль». Потрапляли під обстріли. А потім знов готували черговий вантаж допомоги від патріотів Чернігівщини, які хочуть внести свій вклад у захист України від навали кремлівської чуми. 

Допомогу для фронту надають підприємці. Школярі готують обереги і малюнки. Матері, чиї сини пройшли АТО, не можуть не передати туди смаколики, приготовані власними руками. Щоб захисники відчули смак домівки і знали, що їх люблять і чекають з перемогою. 

«Якби не українські волонтери, які продовжують самовіддано допомагати армії, Україна не встояла б перед агресором, ані в перші дні агресії, ані зараз. Це треба завжди пам’ятати і цінувати», – наголошує лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. 

І ми знаємо, що це – правда. 

І наші волонтери чернігівської команди Руху «Справедливість» знов їдуть на передову. Бо там – наші друзі, які знають і чекають. І добровольці, і військові, і медики.  

Я переконана в тому, що волонтери є золотим запасом України. Разом з ними наші захисники довели світові, що наш народ уміє воювати за свою свободу і незалежність – І ПЕРЕМОЖЕ! 

 

закрытьДобавить комментарий: