Високий Вал

Последнее обновление 17:24 вторник, 22 сентября

Укр Рус

Павел ПУЩЕНКО

Чернігівський освітній Центр "Ініціатива", голова Ради

17.01.2009 11:44 Павел ПУЩЕНКО

СВОБОДА? НА „ІНТЕРІ“?

 Це вже буде мій четвертий пост про заангажованість телеканалу „Інтер”. Попередні пости називалися приблизно так „Як „Інтер” „порвав” Тимошенко”.

П’ятничний випуск політичного ток-шоу „Свобода” на „Інтері” присвячений газовому питанню перетворився на публічну порку паном Фірташем і Ко уряду та особисто Тимошенко.
Те що акціонер „ РосУкрЕнерго” Дмитро Фірташ є також головним акціонером „Інтера” навіть не намагалися заперечити ведучі ток – шоу. А присутні на програмі не останні посадовці країни голова ВР Володимир Литвин, віце-премєр Олександр Турчинов, екс-спікер Арсеній Яценюк, здається, слугували лише фоном для присутнього на програмі самого Дмитра Фірташа та вибудованої лінії дискредитації Тимошенко.

Тон дискусії, побудова програми були діаметрально протилежні поняттю свободи слова. Чого варта лише „домашня заготовка” Інни Богословської: „Покажіть будь-ласка той матеріал, що я принесла” – і на екрані на хвилину з’являється сторінка „Їі розшукує Інтерпол” з фото Тимошенко. Якщо згадати, що це компромат чотирирічної давнини ініційований Москвою після Помаранчевої революції, стає зовсім сумно.
Врешті представники уряду майже наприкінці програми, обвинувативши „Інтер” в замовному характері передачі, залишили студію.

Додам , що „Інтер” спеціалізується не лише на антипрем’єрських провокаціях, а також на антиукраїнських. Так, програма щодо україно-російських стосунків була не менш скандальною. Тоді студію покинули всі представники патріотичних сил.

Словом, свобода і „Інтер” поняття не сумісні і викликають лише іронію. Можливо, саме тому Савік Шустер і покинув цей канал - принаймні на „Україні” в „Шустер Live” такої упередженості точно не побачиш.
Думаю ситуація така на  „Інтері” залишатиметься як мінімум до кінця президентської кампанії.
 

Комментарии (4)

Павло | 2009-01-18 21:27

Сергій

наступна акція має бути з вилами :)

Ответить | С цитатой

Сергій | 2009-01-18 20:54

Наступна акція з локшиною має бути під телецентром ;)

Ответить | С цитатой

Павло П | 2009-01-17 23:02

Питання в тому, що 90 % українців дивиться ТВ. А Інтер має найбільщу глядацьку аудиторію. Тож має великий вплив на формування громадської думки. З цим не можна не рахуватися

Ответить | С цитатой

Oper | 2009-01-17 22:21

Пацієнте, ви що, знову дивилися "Інтер"? :))) Мені ось без телевізора останній десяток років так гарно!
Інтер довелося побачити на Новий рік. Мало того, що жарти на 90% для інтелектуально необтяжених. Вони новорічне шоу перетворили на чорний PR проти уряду і президента. Мало їм звичайного часу!
Тому в мене і нема телевізора. ТАМ вважають, що глядачі - кретини.

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий:

Самое главное

1

Цены: кидать курить или есть?

Опубликовано – 05.01.17 12:42

2
4
5

Мерзнуть с 6 января готовы?

Опубликовано – 05.01.17 11:04