Високий Вал

Последнее обновление 16:11 четверг, 25 июля

Укр Рус

Владислав САВЕНОК

Журналіст за освітою

Істеричний роман Ющенко -Тимошенко

Коли я спостерігаю, як «мілиє бранятся, только тешатся», хочу запитати: а ми при чому? Ця пара нас уже стільки смішила і дратувала, що уже не сила бути присутніми під час її істеричних з’ясувань стосунків.

Удвох вони убили таке поняття, як «національно-демократичні сили». Своїми чварами вони штовхають нас в обійми «залізного порядку», що прийде на зміну такій ось демократії.

Почитайте, що ці голубки витворяли, наприклад на початку жовтня 2001 року. Автор цього опусу – ваш покірний слуга.

ЮЩЕНКО ІЗ ЧЕРНІГОВА, СХОЖЕ, ГАЛАНТНО ВІДМОВИВ ДАМІ

Коли в Чернігові Віктору Ющенку буквально на запитали, як він ставиться до ультимативної пропозиції Юлії Тимошенко: очолити блок «Наша Україна - Фронт національного порятунку - Соціалістична партія», він витримав паузу й відповів, що блок «Наша Україна» уже має свій напрямок і принципи формування.

«Він має таку платформу й програму, - додав Віктор Ющенко, - які забезпечують проходження в парламент здорових сил. Вони могли б взяти на себе відповідальність за майбутнє України».

Його блок, відзначив він, знає, як проводити реформи, як змінювати життя українців на краще. Це тема набагато складніше й важливіше, ніж різні міжусобиці, у тому числі й із владою: «Ми не хотіли б боротися ні проти влади, ні проти кого б те не було».

А на пропозицію Тимошенко відповів: «Я не знайомий з тектом заяви, хоча мене трохи дивує форма... Однак, я переконаний, що й лідери блоку, і координаційна рада «Нашої України» так само уважно, як розглядали пропозиції інших політичних блоків щодо об'єднання, так само коректно й уважно обговорять і цю пропозицію».

 Аналітики схильні розглядати таку чисто «по-ющенківськи» ухильну коректну відповідь «ні» леді, що першою зробила пропозицію здійснити політичний шлюб з розрахунку.

Поки що важко допустити, чи то Ющенко не любить, коли на нього «давить» жінка, чи те він має на прикметі іншу, більше гідну партію, з якої має намір зв'язати свою долю на все життя, що залишилося.

А може він не квапиться, знаючи, що серце дами розбите, і повернутися до її пропозиції він ще встигне?

Владислав САВЕНОК,

спеціально для газети «Вал»

2 жовтня 2001 року

закрытьДобавить комментарий: