Високий Вал

Последнее обновление 21:25 воскресенье, 16 июня

Укр Рус

Юрий ПАПЕРНЫЙ

керівник проекту "Чернігівський монітор"

20.04.2010 20:39 Юрий ПАПЕРНЫЙ

ЧИ ЧЕКАЮТЬ ЗМІНИ ЧЕРНІГІВЩИНУ З НОВИМ-СТАРИМ ГУБЕРНАТОРОМ?

Сьогодні нарешті розв'язалась кадрова інтрига на Чернігівщині, яка останні тижні не давала спати багатьом місцевим політикам. В обласній державній адміністрації відбулася, як її анонсували, "Зустріч віце-прем'єр-міністра України Віктора Слаути з адміністративно-господарським активом Чернігівщини з актуальних питань соціально-економічного розвитку області". Насправді цей захід, на який зібралася керівницство зі всієї області, можна було провести за три хвилини - оголосив Укази Президента України Віктора Януковича № 551/2010 про звільнення голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка у зв'язку із закінченням строку повноважень Президента України та № 552/2010 про призначення Володимира Хоменка головою Чернігівської обласної державної адміністрації.
У своєму виступі Володимир Хоменко зазначив, що робитиме усе можливе, щоб виправдати виявлену керівництвом держави довіру очолити роботу обласної держадміністрації щодо реалізації в області державної політики по виведенню країни з кризи. Він також зауважив, що виконання наданих повноважень сприймає і як високий обов'язок перед жителями області щодо покращання рівня життя людей. "Хочу запевнити, що докладу максимум зусиль до мобілізації потужного потенціалу Чернігівщини на виконання завдань, передбачених Державною програмою економічного і соціального розвитку, щоб створити сприятливі умови для стабілізації і розвитку економіки краю."
У свою чергу віце-прем'єр-міністр України Віктор Слаута висловив впевненість у тому, що консолідація спільних зусиль і злагоджена робота усіх гілок влади дозволить піднятися аграрній Чернігівській області на щабель вище та покращити наявні показники соціально-економічного розвитку області.
Але більшість присутніх переймалася питанням - так що очікує Чернігівщину та їх самих?
  Зрозуміло, що певні зміни будуть. 
По-перше, очікується скорочення державного апарату приблизно на двадцять відсотків. Це вже задекларовано. Але скорочення для чиновників Чернігівщини буде реально значно більшим. І очікувати, що голів райдержадміністрацій судьба збереже, як губернатора не варто. Новому-старому голові ОДА випав шанс позбавитися "нелояльних" у виконавчій ланці, і як показують його дії, він його не проґавить.
По-друге, Володимиру Хоменко потрібно буде "імплантувати" у владу київських і місцевих регіоналів. Один вже з'явився у будівлі облдержадміністрації - Станіслав Прокопенко, людина Едуарда Прутніка, куратора Чернігівщини на минулих виборах. Мабуть, з'являться і інші.
З місцевими регіоналами ще складніше. Якщо с Петром Шаповалом та його "групою" у губернатора налагодилися гарні відносини ще у період, коли облрада намагалася зняти голову ОДА, то з обласним партійним керівництвом все набагато складніше. Фактично команда Григорія Маньковського поки що опинилася поза владними коридорами області. І, від того, як Володимир Хоменко налагодить співпрацю, напевно буде залежати, як довго він пропрацює в області. Мабуть, тут головне для нового-старого губернатора саме їх інтереси врахувати при призначенні голів райдержадміністрацій та ряду управлінь. Якщо цього не буде зроблено, то обласний партійний осередок, на мою думку, буде головним опонентом губернатора.
І, останнє. Травень - червень, День Перемоги та Сеньківка - перші публічні випробування для Володимира Хоменко. А не публічні - показники економічного розвитку Чернігівщини і уміння їх подати владі і громаді.
 

Комментарии (7)

Каб. Сергей | 2010-04-27 13:51

Так регионов не кидали ни где, не пригласив РЕГИОНЫ даже на представление губернатора пан Хоменко зделал плевок в ПАРТИЮ РЕГИОНОВ.Почему об этом молчат СМИ.

Ответить | С цитатой

Олександр Насачевский | 2010-04-23 20:31

Юрий, у тебя явно кризис жанра! ты уже пишешь как занюханый клерк, ни саказма, ни анализа. Противно читать твои испражения за зеленые!

Ответить | С цитатой

Лже-Чемериському | 2010-04-22 06:36

Опять не мается? Кто ты, все уже давно знают. И то, что грязью обливать можешь - тоже

Ответить | С цитатой

Чемериський Павло | 2010-04-21 23:09

Юро, який був сенс твоєї графоанії? Про що повіствувала дана стаття? Для чого ти переносиш цю дурню зі свого убогого "МАНИтоа" на нормальні сати?
Пора тобі відпочити, бо підзетерся ти по під радами та адміністраціями з візитівками в придачу!

Ответить | С цитатой

Аналітик | 2010-04-21 17:58

Юро, не блефуй і не розумнічай.
День Перемоги та Сеньківка - це стандартні комуно-регіональні заходи завжди підтримувалися ОДА хто б нам не перебував у кріслі голови.
А головним випробуванням як Хоменки, так і команди Маньківського буде напевне подання та призначення голів РДА.

Ответить | С цитатой

Прохожий | 2010-04-21 08:49

"Как всегда" жаба не меняет...
Куда тока Паперного не посылает....
Сам напиши свою "аналитику", имячко поставь, а потом воняй.

Ответить | С цитатой

как всегда | 2010-04-20 22:53

как всегда - шо по па ло.
Не смысла, не аналитики.
Паперный - его уже не исправишь. Статья из цикла "кому бы продаться? может в ОДА какие изминения и обо мне вспомнят???"

Ответить | С цитатой

закрытьДобавить комментарий: