Високий Вал

Последнее обновление 16:11 четверг, 25 июля

Укр Рус

Гармата ТБ

Портал видеоновостей

22.12.2014 08:36 Гармата ТБ

Юним вершникам влаштували свято у ‛Казці“ (ВІДЕО)

 Костюмована вистава, дитячі виступи, подарунки, танці та чудовий настрій — все це складові свята для дітей з нагоди Дня Святого Миколая, яке відбулося 19 грудня у кінному клубі “Казка”.

“Казка” - це не тільки клуб, в якому можна відпочити та навчитися їздити верхи. Іпотерапією тут лікують дітей із обмеженими можливостями, зокрема хворих на ДЦП. Для дітей, які лікуються та відпочивають з конями, викладачі та керівники клубу подарували справжню казку, влаштувавши свято із неймовірною атмосферою. Привітала малечу і команда народного депутата України 6-7-го скликань Валерія Дубіля, який з 2008-го року підтримує “Казку” у її діяльності та лікуванні дітей з особливими потребами.

Автор: Garmata.

 

 

20.12.2014 20:21 Гармата ТБ

У Чернігові вшанували пам’ять загиблих Героїв (ВІДЕО)

 Увечері 20-го грудня на Красній площі у Чернігові відбулися вшанування пам’яті загиблих і безвісті зниклих учасників

Революції гідності та АТО, а також публічна подяка їхнім близьким.

Захід пройшов у рамках благодійної акції до Дня Святого Миколая “Родинне коло Чернігівщини”.

Відео: Garmata.

 

20.12.2014 11:15 Гармата ТБ

Головний Миколай міської ради привітав діточок зі святом та й сам без подарунка не залишився (ВІДЕО)

 Спілкування, увага, впевненість у майбутньому та можливість самостійно заробляти собі на життя — найголовніше, що повинна надавати міська влада дітям з обмеженими можливостями. Із такою думкою та подарунками 19 грудня перший заступник Чернігівського міського голови Микола Миколайович Миргородський завітав до Центру виховання дітей-інвалідів “Гіппократ” та привітав його вихованців з Днем Святого Миколая.

Центр “Гіппократ” є другою домівкою для дітей з особливими потребами. Тут вони спілкуються, навчаються та оволодівають навичками самостійного життя. Займаються спортом та мистецтвом. Саме тому Микола Миргородський разом із народним депутатом України 6-7-го скликань Валерієм Дубілем продовжуватимуть опікуватись Центром. Також Миргородський повідомив, що й надалі шукатиме замовників на продукцію, виготовлену дітьми у швейній майстерні при “Гіппократі”. Це надає змогу юним та вже більш дорослим його вихованцям отримати фінансову незалежність.

Не оминули увагою діти й самого Миколу Миколайовича. Від імені всього колективу вони подарували йому виготовлені власноруч картину та маленьку ялинку.

Автор: Garmata.

 

19.12.2014 20:05 Гармата ТБ

Філософську гру в шахи втрьох презентували у Чернігові (ВІДЕО)

 19 грудня в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у Чернігові відбулася презентація гри в шахи втрьох. Гра є матеріальним відображенням філософської концепції, в основі якої – процес формування нового мислення.

Детальніше у сюжеті Garmata.

 

19.12.2014 13:27 Гармата ТБ

Чорт-сепаратист намагався відлупцювати дітей чернігівських волонтерів (ВІДЕО)

 Чорт із георгіївською стрічкою на грудях, яку віднедавна сприймають одним із символів сепаратистів, намагався відлупцювати лозиною дітей за нібито їх погану поведінку. Врятуватись від побиття дітлахам допоміг візит Святого Миколая із подарунками.

Такою театральною виставою та подарунками 19 грудня у культурно-мистецькому центрі “Інтермеццо” привітали дітей чернігівських волонтерів з Днем Святого Миколая Чудотворця. Ініціювали та провели свято ГО “ Українська національна громада” разом із “Самообороною Майдану”. Подарунками для дітей захід підтримали громадсько-політичний діяч Володимир Поліщук та КМЦ “Інтермеццо”.

За співи, вірші та малюнки для бійців в зоні АТО діти отримали додаткові солодкі подарунки. Також під час свята всій малечі було запропоновано патріотичний аквагрим.

Автор: Garmata.

 

17.12.2014 18:23 Гармата ТБ

‛CherVen“ у Чернігові може замінити українцям ‛Дружбу“ у Сеньківці (ВІДЕО)

 Міський фестиваль “CherVen” у Чернігові планують зробити всеукраїнським, а згодом і міжнародним. “CherVen” має стати центром спілкування молоді замість міжнародного фестивалю “Дружби” у Сеньківці. Про це 17 грудня розповів начальник управління культури міської ради Юрій Ткач під час прес-конференції у Чернігові в дискусійному клубі “Експертна думка”.

Нагадаємо, що у цьому році Чернігівська область не брала участь у молодіжному фестивалі до Дня молоді “Дружба” у Сеньківці. Чернігівська обласна адміністрація не підтримала проведення даного фестивалю, зважаючи на те, що однією з учасниць заходу є Російська Федерація.

Автор: Garmata.

 

 

17.12.2014 16:59 Гармата ТБ

Зимові свята у Чернігові пройдуть без великого розмаху (ВІДЕО)

 У зв’язку із ситуацією в країні, чернігівців чекає мінімум заходів у період новорічно-різдвяних свят. Про це 17 грудня проінформував начальник управління культури міської ради Юрій Ткач під час прес-конференції у дискусійному клубі “Експертна думка”.

Детальніше про заплановані управлінням культури Чернігівської міської ради зимові заходи у відео Garmata.

 

17.12.2014 10:32 Гармата ТБ

Для створення Залізничного парку у Чернігові треба залучати гроші меценатів – Дубіль (ВІДЕО)

 До остаточного ухвалення рішення по створенню Залізничного парку у Чернігові залишилося два кроки. А саме: позитивне рішення засідання міськвиконкому та найближчої сесії міської ради. За словами народного депутата України 6-7-го скликань Валерія Дубіля, цих рішень буде достатньо для початку створення парку. Наступним кроком буде пошук меценатів та благодійників для його фінансування та розвитку.

Нагадаємо, що 11-го грудня громадські слухання, проведення яких було підтримане майже чотирма тисячами підписів чернігівців, ухвалили рішення про створення залізничного парку на території зеленої зони між вулицями Привокзальною та Жабинського.

Автор: Garmata.

 

15.12.2014 19:06 Гармата ТБ

Чернігівські міліціонери вирушили в зону АТО (ВІДЕО)

 14-го грудня понад півсотні бійців із різних підрозділів, відділів і служб УМВС та міськрайвідділів області вирушили на місяць на Схід для проведення дев’ятої ротації сил АТО.

Провести військовослужбовців прийшли друзі, колеги, рідні, близькі та волонтери, котрі допомагають бійцям. Чергову допомогу захисникам перед відправкою надав Центр підтримки армії Андрій Дериземля.

Автор: Garmata.

 

13.12.2014 19:36 Гармата ТБ

Команда Дубіля і надалі вирішуватиме проблеми соціальних гарантій чорнобильцям (ВІДЕО)

 Команда народного депутата України 6-7-го скликань Валерія Дубіля проаналізує бюджетний запит Міністерства соціальної політики на наступний рік та надасть свої пропозиції щодо фінансування соціальних гарантій чорнобильцям.

Це рішення було ухвалено за результатами спілкування із представниками організацій чорнобильців Чернігівської області, яке відбулося 12-го грудня у громадській приймальні Валерія Дубіля у Чернігові.

Також, за ініціативи постраждалих від аварії на ЧАЕС та її ліквідаторів, Валерій Дубіль звернеться до голови Комітету ВР України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Миколи Томенка з приводу створення робочої групи, до складу якої увійдуть представники громадських організацій чорнобильців. Завданням робочої групи буде відпрацювання законодавчих змін стосовно соціальний гарантій.

Автор: Garmata.