Високий Вал

Последнее обновление 21:25 воскресенье, 16 июня

Укр Рус

Гармата ТБ

Портал видеоновостей

30.11.2014 19:35 Гармата ТБ

Дітей-інвалідів нагородили за творчість та активність. Відео.

 30 листопада у Центрі виховання дітей-інвалідів “Гіппократ” відбулося свято з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Солодкий стіл, нагороди за творчі та спортивні досягнення та невеличкий концерт своїми зусиллями – подарували дітям гарний настрій та посмішки.

Автор: Garmata.

 

29.11.2014 19:48 Гармата ТБ

Асфальтна справа. Нові факти. Відео.

 29 листопада під час зборів мешканців будинку №11 по вул. Текстильників стали відомі нові факти із асфальтної історії.

 

 
Нагадаємо, що 28 листопада Garmata опублікувала відео, де старша по будинку Олександра Шага розповіла про хамську поведінку чоловіків. Вони приїжджали до неї щодо її статті у газеті про стан відремонтованого асфальту.


Головний редактор газети "Дитинець" Ігор Грищенко надав аудіозапис тієї самої його зустрічі із старшою по будинку.


Якість асфальту прокоментував заступник начальника КП "Новозаводське" Віктор Пригара.


Автор: Garmata.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

29.11.2014 19:45 Гармата ТБ

Таких компліментів Соколов ще не чув. Відео.

 28 листопада під час 45 сесії міської ради мер Чернігова Олександр Соколов прозвітував про свою роботу. Більшість депутатів оцінили діяльність міського голови на "задовільно" та висловили свої подяки. Але таких компліментів, як від депутата Тамари Касаткіної, очільник міста ще не чув.

 

 

 
 
Автор: Garmata.
 

28.11.2014 21:46 Гармата ТБ

Захисники Атрошенка влаштували розборки з жінкою. Відео.

 Напередодні виборів на вулиці Текстильників, 11 вперше за вісім років почали стелити асфальт. Але замість радості, довгоочікуваний ремонт приніс розчарування всьому двору і неприємності старшій по будинку.

Автор: Garmata.

 

26.11.2014 12:36 Гармата ТБ

Саркастичною розповіддю та Народним Віче відзначено річницю розгону чернігівського Євромайдану. Відео.

 25 листопада у сквері ім. Попудренка активісти відзначили першу річницю розгону чернігівського Євромайдану Народним Віче та саркастичною розповіддю про цю подію.

Нагадаємо, що цього ж дня євромайданівці провели прес-конференцію та фотосушку, що були приурочені до річниці розгону Євромайдану у Чернігові.

Автор: Garmata.

 

25.11.2014 20:28 Гармата ТБ

Активісти нагадали імена причетних до розгону чернігівського Євромайдану. Відео.

 У першу річницю розгону чернігівського Євромайдану у приміщенні міської ради активісти провели прес-конференцію “Чернігів обрав ЄС, а влада – Ганьбу!”.

Конференція розпочалася із спогадів про події 25-го листопада 2013 року: як небайдужі вийшли на мітинг за зміну влади та краще життя, а невдовзі людей розігнали та побили їх звукове обладнання. Саме це обладнання у обгортці з малюнком доларів активісти сьогодні принесли у подарунок місцевій владі.

 

 

Заступник голови правління молодіжної громадської організації «Центр прогресивної молоді «Апельсин»» Станіслав Тавлуй нагадав імена тих, проти кого повстав Майдан у Чернігові та тих, хто був причетний до його розгону 25-го листопада 2013 року.

 

 

Також він озвучив резолюцію, яку євромайданівці передадуть місцевій раді. Вона має за мету контролювати дії влади та включає в себе такі пункти:

1) «Покарати винних» – міська рада має взяти на контроль кримінальне провадження щодо викрадення та псування майна активістів під час розгону чернігівського Євромайдану;

2) «Громадська рада» – введення до складу Громадської ради та до складу всіх комісій активістів та представників чернігівських батальйонів;

3) «Земля героям» – надати до 10 грудня земельні ділянки бійцям АТО та родинам загиблих військовослужбовців.

Громадський активіст Сергій Соломаха акцентував увагу на важливості передачі місцевих ЗМІ у підконтроль громади. За його словами, якщо ЗМІ, котрі фінансуються з місцевого бюджету, будуть і надалі належати окремим особам, то місцеві вибори нічого не змінять у житті чернігівців.

Зазначимо, що на прес-конференцію були запрошені особи, які, за словами організаторів, причетні до розгону чернігівського Євромайдану, але жоден із запрошених на зібрання не прийшов. Нижче наводимо повний список запрошених:

1. Олександр Соколов – чернігівський міський голова;
2. Микола Стрілець – колишній перший заступник Голови Чернігівської ОДА.
3. Олег Шеремет – колишній секретар Чернігівської міської ради.
4. Сергій Андрос – колишній перший заступник Чернігівського міського голови.
5. Вадим Парфентьєв – колишній начальник Чернігівського міського відділу внутрішніх справ.
6. Павло Вовк – начальник юридичного відділу Чернігівської міської ради.
7. Олександр Заяць – суддя Чернігівського окружного адміністративного суду.
8. Артем Стах – депутат Чернігівської міської ради, начальник КП «Дільниця із контролю за благоустроєм міста».
10. Володимир Брайко – начальник КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради.
11. Валерій Карась – колишній прокурор міста Чернігова.
12. Олександр Михайлик – колишній начальник УМВС в Чернігівській області.
13. Едуард Гребенюк – колишній заступник начальника по громадській безпеці УМВС в Чернігівській області.

 

Автор: Garmata.

 

25.11.2014 16:07 Гармата ТБ

Активісти влаштували фотосушку до річниці розгону чернігівського Євромайдану. Відео.

 25 листопада неподалік від місця розгону в минулому році чернігівського Євромайдану активісти влаштували фотосушку із зображеннями місцевих євромайданівців і подій у Чернігові та Києві під час революції. Також на стендах розмістили фотознімки загиблих на київському Майдані чернігівців.

Нагадаємо, що 25 листопада 2013 року у парку імені Попудренка, міліція розігнала активістів, відібрала намет та обладнання.

Автор: Garmata.

 

 

22.11.2014 19:39 Гармата ТБ

Чернігів вшанував пам’ять жертв геноциду та голодоморів. Відео.

 22-го листопада біля П’ятницької церкви відбувся меморіальний захід до Дня пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932–1933 років, голодоморів 1921–1922, 1946–1947 років в Україні.

Після загальнодержавної хвилини мовчання чернігівці рушили до пам’ятника “Борцям за волю і незалежність України”, де виклали хрест із лампадок та запустили повітряні ліхтарі.

Автор: Garmata.

 

21.11.2014 18:53 Гармата ТБ

41-й батальйон годує та зігріває весь Чернігів. Відео.

 41-у окремому мотопіхотному батальйону допомагає усе місто. Ще вчора голодні й холодні бійці, сьогодні ледь встигають приймати допомогу.

41-у окремому мотопіхотному батальйону допомагає усе місто. Ще вчора голодні й холодні бійці, сьогодні ледь встигають приймати допомогу.

Нагадаємо, що 20 листопада військовослужбовці без необхідної комплектації та продуктів харчування на холоді чекали відправки в зону АТО на залізничній станції “Чернігів-Північний”.

Детальніше у сюжеті Garmata.

 

21.11.2014 11:55 Гармата ТБ

"Garmata" с "ВОЛКАМИ" в зоне АТО. Видео.

 “Волки”- так называют себя бойцы житомирской 95-ой аэромобильной бригады, в составе которой служат 15 черниговских ребят. Многие считают житомирских десантников лучшими в мире. В их числе и американский военный эксперт Филипп Карбер.

“Михаил Забродский и его 95-я бригада в начале августа стали частью военной истории. Они прорвали линию обороны сепаратистов, совершили марш до Мариуполя, вернулись вдоль границы, уничтожили несколько русских артиллерийских батальонов, которые находились уже на украинской стороне границы, забрали их оружие и оборудование. Российские танки проехали до самого Луганска и вернулись в Славянск. Это – самый длинный рейд вооруженного формирования в мировой военной истории”, – недавно рассказал Карбер одному из украинских СМИ.

17-18 ноября журналист Черниговского интернет-телевидения “Garmata” вместе с представителями Центра поддержки армии Андрей Дериземля отвезли помощь черниговским бойцам 90-го батальона житомирской 95-ой аэромобильной бригады в зону проведения АТО.

Путевые заметки, быт, мысли, настроение и боевые задачи бойцов журналист изложил в этом видео.

Автор: Руслан Старченко, Garmata.