Високий Вал

Последнее обновление 16:11 четверг, 25 июля

Укр Рус

Гармата ТБ

Портал видеоновостей

08.11.2014 21:32 Гармата ТБ

Грузинський активіст хоче згуртувати народи України та Росії

 Грузинський активіст Нодар Беридзе у квітні-травні 2015 року організує міжнародний велотур Київ-Мінськ-Москва. Мета велотуру - згуртувати сусідні народи та зупинити війну в Україні.

Про це активіст із Батумі заявив 8 листопада під час прес-конференції у Чернігові. Наразі Нодар завершує свій перший велотур 22-ома областями України і 10 листопада, по приїзду до Києва, розпочне підготовку до міжнародного туру "Всі за мир".

Нодар планує звернутися по допомогу з організацією до президента Білорусі Олександра Лукашенка, як до ініціатора багатьох зустрічей України та Росії. Він також закликає президента України Петра Порошенка підтримати ідею.

"Нам нужен результат. Не просто прокатиться и все: "Цырк приехал - цырк уехал". Нам нужно прекращение стрельбы. Поэтому, определены конкретные цели" - розповів Нодар.

Під час туру планується кожного дня о 9:55 оголошувати годину миру в Україні. У цю годину кожен повинен буде помолитися за мир чи зробити щось у знак припинення війни. Також активіст хоче, щоб під час велотуру кожний обласний центр України "простягнув руку дружби" трьом обласним центрам Росії. Тим самим підкреслити небажання сусідніх народів війни між їхніми країнами.

Ідея велотуру належить грузинському спортсмену та веломандрівнику Джумберу Лежаві, який помер 25 липня цього року. Саме тому Нодар Беридзе взяв на себе організацію ідеї свого земляка. Перед туром Київ-Мінськ-Москва він планує проїхатись Україною зимовим екстремальним велотуром. Проїде він його сам. Брати під свою відповідальність когось ще - не хоче.

Текст і відео Garmata.

08.11.2014 17:09 Гармата ТБ

Річницю ЧТУ відсвяткували екскурсією на "рогатику"

 8-го листопада п’ятдесяту річницю Чернігівського тролейбусного управління відсвяткували екскурсією містом. Маршрут нового "рогатика" повторив рух першого тролейбуса у Чернігові, який 5-го листопада 1964 року слідував від Залізничного вокзалу до Районної лікарні на Бобровиці. У дорозі розповідали історію чернігівського тролейбусу. 

Організаторами заходу виступили ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу", інтернет-спільнота "Типовий Чернігів" та ГО Об'єднання "Самопоміч" Чернігівщини. 

По завершенню екскурсії учасників почастували тортом у вигляді тролейбуса.

 

07.11.2014 15:38 Гармата ТБ

У "Демарку" виплат досі немає. Клієнти та ОДА звинувачують тимчасового адміністратора

 7-го листопада клієнти "Демарку" з 10 години ранку пікетували центральний офіс банку. Люди звинувачують тимчасового адміністратора Володимира Приходько у затягуванні виплат вкладів. Ініціативна група клієнтів будує звинувачення із запевнянь Приходька, що виплачувати кошти повинна держава, а не Фонд гарантування вкладів. 

Нагадаємо, що 29 вересня НБУ України визнав банк "Демарк" неплатіжним та ввів тимчасового адміністратора фонду гарантування вкладів.

Раніше їм обіцяли розпочати виплати з 1 листопада. За словами вкладників, процес виплат знову відклали. У цей раз на кінець листопада.

Закрившись на замки від клієнтів, адміністрація банку впустила до себе на переговори ініціативну групу із п'яти чоловік. Результати перемовин вкладників не влаштували. Вони вирішили піти до обласної адміністрації.

Заступник керівника апарату чернігівської ОДА Юрій Музика повідомив, що після сьогоднішньої розмови із начальником управління НБУ у Чернігівській області Леонідом Волошком, було вирішено написати лист-звернення від імені ОДА до Фонду гарантування вкладів, щоб підштовхнути тимчасову адміністрацію до реальних дій по виплаті вкладів клієнтам банку "Демарк".

Текст і відео Garmata.

 

 
 

07.11.2014 11:37 Гармата ТБ

Чернігівські комуністи вірять у повстання народу проти буржуазної влади

 У день Жовтневої революції Комуністична партія пройшлась маршем центром міста та провела мітинг на Алеї Героїв.

На мітингу комуністи висловили віру, що невдовзі народ повстане проти буржуазної влади та згадає про ідеали "Великого Октября". Детальніше у сюжеті Garmata.

 

 

07.11.2014 08:55 Гармата ТБ

У Чернігові невідомі розмалювали офіс Компартії та пам'ятники на Алеї Героїв

 У Чернігові у день Жовтневої революції невідомі розмалювали офіс Комуністичної партії та пам'ятники на Алеї Героїв. Garmata.

 

 

06.11.2014 20:21 Гармата ТБ

Через селян бійці батальйону "Чернігів" не хочуть повертатися в АТО

 6-го листопада о 10 годині ранку жителі сіл Новоселівка, Бобровиця та Ульянівка вдруге перекрили рух транспорту на виїзді із Чернігова у Новгород-Сіверському напрямку. Головна вимога: повернення селянам пасовищ, площі яких були роздані бійцям АТО без відома людей.

Нагадаємо, що 11-го вересня селяни вже перекривали цю міжнародну трасу ( https://www.youtube.com/watch?v=k1q6Rr_5Iv0&list=.. ), а також відвідували 3-го жовтня Держземагенство у Чернігові, вимагаючи скасувати рішення про передачу 64 земельних ділянок бійцям АТО на території пасовищ ( https://www.youtube.com/watch?v=KIZxar69lMA&list=.. ).

Сьогодні обурені селяни не пропускали транспорт аж до вечора по причині затягування судової справи по факту передачі земельних ділянок бійцям АТО на території пасовищ. У результаті чого при в'їзді до Чернігова утворилися затори.

Сільський голова Ульянівки каже, що на останньому сьомому суді по цій справі один із бійців АТО погрожував їй розправою у разі виграшу селян. Присутній на мітингу боєць спецбатальйону "Чернігів", висловив здогадку, що сільський голова може бути зацікавлена у відстоюванні пасовища для подальшого продажу цієї землі меценатам. Військовослужбовець поділився: "Після таких акцій від земляків, немає бажання їхати у АТО та захищати свою країну".

До селян та бійців приїхав заступник прокурора Чернігівської області В’ячеслав Кривов’яз. Він повідомив, що на сьогоднішній день Держземагенство призупинило передачу земельних ділянок. Але остаточне рішення по цій справі винесе суд, котрий до цього часу затягується. Заступник прокурора також запросив представників обох сторін конфлікту прийняти участь у роботі міжвідомчої робочої групи по вирішенню питання із пасовищами, яка відбудеться у цю п'ятницю.

Текст і відео Garmata.

 

 

03.11.2014 19:20 Гармата ТБ

Шість місяців без ротації. 13-й батальйон повернувся із зони АТО

 3 листопада 13-й батальйон територіальної оборони, який більше півроку захищав територіальну цілісність держави у зоні АТО, повернувся додому. На залізничній станції "Чернігів-Північний" бійців зустрічали дружини, батьки, діти та волонтери з місцевою владою. Детальніше у сюжеті Garmata.

01.11.2014 16:49 Гармата ТБ

Волонтери збирали кошти на зимові спальники бійцям Чернігівщини

 1 листопада на площі "Небесної Сотні" волонтери та молодь Чернігова організували благодійний ярмарок з метою збору коштів для закупівлі зимових спальників бійцям Чернігівщини.

За словами організатора ярмарку Валентина Потерухи, кожен десятий військовий у зоні АТО із Чернігівщини. Волонтери намагатимуться забезпечити кожного із них не лише спальниками, а й теплими речами.

Сюжет Garmata.

 

 

30.10.2014 17:48 Гармата ТБ

Кандидата у народні депутати Сергія Аверченка відправили у сміттєвий бак. Міліція веде розслідування

 
30 жовтня керівник "Люстраційного бюлетеня", кандидат у народні депутати по 206 в.о.Володимир Поліщук відправив у сміттєвий бак кандидата у народні депутати по 206 в.о. Сергія Аверченка за недотримання їм обіцянки у висуванні єдиного кандидата на противагу Владиславу Атрошенку.

Коментувати інцидент Аверченко відмовився поки міліція не проведе розслідування.

Сюжет Garmata.

 

 

26.10.2014 18:48 Гармата ТБ

Напис "Путин-***** " замість потрібної позначки може коштувати виборцю до 8 тис. гривень

У Чернігові на виборчій дільниці по вул. Київська 17 чоловік, який був у нетверезому стані, сфотографував свій бюлетень. Це помітив спостерігач від ВО «Батьківщина», коли у кабінці для голосування спрацював спалах на мобільному телефоні. Чоловіка затримали та викликали міліцію.

Як з’ясувалося, фотографія бюлетеня була зроблена, щоби зафіксувати популярний в Україні нецензурний вираз про президента сусідньої країни. Таким чином чоловік хотів лише пожартувати. Але, як відомо, незнання законів не звільняє від відповідальності. За словами юриста, що був присутній на виборчій дільниці, на порушника може чекати штраф від 1700 до 8000 грн., або навіть обмеження волі на строк до 3-х років.

Garmata.